Рішення
від 02.07.2009 по справі 18/65/09
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18/65/09

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 "02" липня 2009 р.                                                 Справа №  18/65/09

м. Миколаїв

                                                       

Господарський суд Миколаївської області

у складі судді Давченко Т.М.,

при секретарі Ковальжи А.І.,

за участю представників:

представник позивача – Котович Т.Ю., дов. № 01/33-119 від 30.12.2008р.,

представник відповідача у судове засідання не з'явився,

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи

за позовом відкритого акціонерного товариства енергопостачальна компанія «Миколаївобленерго»,

54055, м. Миколаїв, вул. Чигрина, 94,

до закритого акціонерного товариства Науково –виробничого об'єднання «Тор»,

54017, м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 63,

про стягнення боргу, -

ВСТАНОВИВ:

ВАТ ЕК «Миколаївобленерго»(далі-позивач) звернулося з позовом до   закритого акціонерного товариства Науково –виробничого об'єднання «Тор» (далі-відповідач) про стягнення заборгованості у сумі 2 935 грн. 21 коп. та судових витрат по справі.  

Про час і місце судового засідання сторони повідомлені належним чином, проте відповідач правом участі у судовому засіданні не скористався, позов не заперечив, відзив на позовну заяву не надав.

За таких обставин, згідно зі ст. 75 ГПК України, спір розглядається за наявними у справі матеріалами, вивчивши які, господарський суд дійшов висновку про задоволення позову. Висновок суду ґрунтується на такому: 12.02.2007р. між сторонами укладений договір про постачання електричної енергії № 44/109 (далі - Договір), за умовами якого позивач продає електричну енергію відповідачу для забезпечення потреб його електроустановок з приєднаною потужністю 120 кВт, а останній оплачує вартість використаної електроенергії.  

Згідно п. 2.3.3, 2.3.4 Договору відповідач зобов'язався оплачувати вартість електроенергії, а також здійснювати інші платежі згідно з умовами Договору та додатків до нього № 10 «Порядок розрахунків»та № 4 «Графік зняття показів засобів обліку електроенергії».

Позивач в повному обсязі виконав господарські зобов'язання за Договором, відпустив відповідачу активну електричну енергію, однак відповідачем оплата за спожиту електроенергію не проведена, станом на 20.05.2008р. заборгованість складає 2 935 грн. 21 коп.

Відповідач систематично порушував умови Договору в частині оплати за спожиту електроенергію. Своє зобов'язання виконував неналежним чином та не в повному обсязі, провів оплату лише частково у сумі 1 460 грн.  

Згідно зі ст.ст. 525, 526 ЦК України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов Договору та вимог цього Кодексу; одностороння відмова від зобов'язання не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Відповідно до ст. 629 ЦК України договір є обов'язковим до виконання сторонами.

Вимоги позивача ґрунтуються на законі, матеріалами справи підтверджені, відповідачем не заперечені і не спростовані отже, підлягають задоволенню.

На підставі ст. 525, 526 ЦК України, керуючись ст. ст. 44, 49, 75, 82-85 ГПК України, господарський суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

          Стягнути з закритого акціонерного товариства Науково –виробничого об'єднання «Тор»(54017, м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 63; ідентифікаційний код 14308003) на користь відкритого акціонерного товариства енергопостачальна компанія «Миколаївобленерго» (54055, м. Миколаїв, вул. Чигрина, 94; ідентифікаційний код  23399393) 2 935 грн. 21 коп. боргу; 102 грн. держмита; 312 грн. 50 коп. витрат на інформаційно - технічне забезпечення судового процесу.  

          Наказ видати після набрання рішенням законної сили.   

Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його підписання.

   Суддя                                                        Т.М.Давченко

                           

СудГосподарський суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення02.07.2009
Оприлюднено11.07.2009
Номер документу4023420
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —18/65/09

Постанова від 08.09.2009

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Петров М.С.

Ухвала від 11.08.2009

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Носівець В.В.

Рішення від 02.07.2009

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Давченко Т.М.

Ухвала від 02.06.2009

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Давченко Т.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні