ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
28 серпня 2014 року м. Київ К/800/46033/14
Суддя Вищого адміністративного суду України Кравцов О.В., розглянувши матеріали касаційної скарги Голови селянського (фермерського) господарства "Росток" Єльника Володимира Степановича на постанову Кіровоградського окружного адміністративного суду від 18 вересня 2013 року та ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 17 липня 2014 року у справі за позовом Голови селянського (фермерського) господарства "Росток" Єльника Володимира Степановича до Державної інспекції сільського господарства в Кіровоградській області про скасування постанови, припису та розрахунку,
ВСТАНОВИВ:
21 серпня 2014 року Голова селянського (фермерського) господарства "Росток" Єльник Володимир Степанович звернувся до суду із касаційною скаргою на постанову Кіровоградського окружного адміністративного суду від 18 вересня 2013 року та ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 17 липня 2014 року.
Відповідно до частини другої статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України касаційна скарга на судові рішення подається протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення постанови в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення постанови в повному обсязі.
Частиною четвертою статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що касаційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, встановлених статтею 212 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху особа має право звернутися до суду касаційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.
Враховуючи дату прийняття ухвали суду апеляційної інстанції та дату звернення до Вищого адміністративного суду України із даною касаційною скаргою, є підстави вважати, що строк, встановлений частиною другою статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України пропущений.
До касаційної скарги позивач додав копію супровідного листа суду апеляційної інстанції від 21 липня 2014 року. Проте, зазначений доказ поважності пропущеного строку не є належним.
З огляду на положення частини другої статті 212, частини четвертої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України, а також дату подання касаційної скарги, скаржнику необхідно зазначити підстави для поновлення строку касаційного оскарження, з наданням належних доказів, що їх підтверджують.
Враховуючи наведену обставину та положення частин третьої та четвертої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України, касаційну скаргу слід залишити без руху, а скаржнику надати строк для усунення зазначених недоліків.
Керуючись частиною першою статті 108, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
УХВАЛИВ :
Касаційну скаргу Голови селянського (фермерського) господарства "Росток" Єльника Володимира Степановича на постанову Кіровоградського окружного адміністративного суду від 18 вересня 2013 року та ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 17 липня 2014 року залишити без руху.
Усунути зазначені в ухвалі недоліки протягом 30 днів з моменту отримання цієї ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Кравцов О.В.
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 28.08.2014 |
Оприлюднено | 09.09.2014 |
Номер документу | 40377628 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Кравцов О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні