Ленінський районний суд м.Полтави
Справа № 553/5210/13-ц
Провадження № 6/553/179/2014
У Х В А Л А
Іменем України
01.10.2014м. Полтава
Ленінський районний суд м. Полтави в складі:
головуючого судді - Новака Ю.Д.,
при секретарі - Каленіченко В.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Полтаві заяву ОСОБА_1 в інтересах позивача ОСОБА_2 про видачу дубліката виконавчого листа по справі №553/5210/13-ц за позовом ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю " Схід плюс Захід " про стягнення заробітної плати, середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні та відшкодування моральної шкоди,-
ВСТАНОВИВ:
У серпні 2014 року ОСОБА_1 в інтересах позивача ОСОБА_2 звернулася до суду із заявою про видачу дубліката виконавчого листа по справі №553/5210/13-ц за позовом ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю " Схід плюс Захід " про стягнення заробітної плати, середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні та відшкодування моральної шкоди.
Заявник ОСОБА_1 у судовому засіданні заяву підтримала в повному обсязі та просила суд її задовольнити та пояснила, що при направленні виконавчого листа до відповідного відділу виконавчої служби, було втрачено виконавчий лист.
Відповідач Товариства з обмеженою відповідальністю " Схід плюс Захід " в судове засідання не з»явився, причини неявки суду не повідомив, хоча належним чином повідомлявся про час і місце розгляду справи. Проте, неявка заінтересованих осіб відповідно до ч. 2 ст. 370 ЦПК України не є перешкодою для вирішення питання про видачу дубліката виконавчого листа.
Судом встановлено, що на підставі заочного рішення Ленінського районного суду м.Полтави по справі №553/5210/13-ц за позовом ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю " Схід плюс Захід " про стягнення заробітної плати, середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні та відшкодування моральної шкоди булов видано виконавчий лист № 553/5210/13-ц від 20.03.2014 року про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Схід плюс Захід" ( юридична адреса : 94005, пров.Старобільський,12, м.Стаханов, Луганська область, код ЄДРПОУ 37667318) на користь ОСОБА_2 заборгованість по заробітній платі за період з 01 червня 2013 року по 15 жовтня 2013 року -5821,37 грн., середній заробіток за час затримки розрахунку при звільнені з роботи в сумі 4724,40 грн., та відшкодувати моральну шкоду у розмірі 1000,00 грн., а всього 11 545,77 грн., який був втрачений.
Враховуючи викладене, та те, що виконавчий лист втрачено, суд приходить до висновку, що заява підлягає до задоволення.
Відповідно до ст. 370 ЦПК України замість втраченого виконавчого листа або судового наказу суд, який видав виконавчий лист або судовий наказ, має право за заявою стягувача або поданням державного виконавця видати його дублікат.
На підставі викладеного, керуючись ст. 370 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 в інтересах позивача ОСОБА_2 про видачу дубліката виконавчого листа по справі №553/5210/13-ц за позовом ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю " Схід плюс Захід " про стягнення заробітної плати, середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні та відшкодування моральної шкоди - задовольнити.
Видати дублікат виконавчого листа за № 553/5210/13-ц, виданого 20.03.2014 року Ленінським районним судом м. Полтави, про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Схід плюс Захід" ( юридична адреса : 94005, пров.Старобільський,12, м.Стаханов, Луганська область, код ЄДРПОУ 37667318) на користь ОСОБА_2 заборгованість по заробітній платі за період з 01 червня 2013 року по 15 жовтня 2013 року - 5821,37 грн., середній заробіток за час затримки розрахунку при звільнені з роботи в сумі 4724,40 грн., та відшкодувати моральну шкоду у розмірі 1000,00 грн., а всього 11 545,77 грн.
Ухвалу може бути оскаржено в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги протягом 5 днів з моменту проголошення ухвали.
Суддя Ленінського районного суду м. Полтави Ю. Д. Новак
Суд | Ленінський районний суд м.Полтави |
Дата ухвалення рішення | 01.10.2014 |
Оприлюднено | 17.10.2014 |
Номер документу | 40887254 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ленінський районний суд м.Полтави
Новак Ю. Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні