Ухвала
від 28.10.2014 по справі 911/3427/14
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

cpg1251

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

04116 м.Київ, вул. Шолуденка, 1 (044) 230-06-58

УХВАЛА

про прийняття апеляційної скарги до провадження

"28" жовтня 2014 р. Справа №911/3427/14

Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Самсіна Р.І.

суддів: Скрипки І.М.

Шаптали Є.Ю.

розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «ім. Котовського»

на рішення Господарського суду Київської області від 12.09.2014р. у справі № 911/3427/14 (суддя Бабкіна В.М.)

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-

комерційна фірма «777 ЛТД»

до Товариства з обмеженою відповідальністю «ім. Котовського»

про стягнення боргу

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Господарського суду Київської області від 12.09.2014р. припинено провадження у справі в частині стягнення 10 000 грн. основного боргу; частково задоволені позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційна фірма «777 ЛТД», вирішено стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «ім. Котовського» 26 340 грн. основного боргу, 1 445, 51 грн. пені, 4 634 грн. штрафу, 2 489, 84 грн. 36% річних, 1 745, 15 грн. судового збору, у решті позовних вимог відмовлено.

Не погодившись із вказаним рішенням, Товариством з обмеженою відповідальністю «ім. Котовського» подано апеляційну скаргу, у якій скаржник просить змінити рішення Господарського суду Київської області від 12.09.2014р. по справі № 911/3427/14 за позовом ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «777 ЛТД» до ТОВ «ім. Котовського» про стягнення заборгованості та стягнути з ТОВ «ім. Котовського» пеню в розмірі 2 307, 02 грн..

Разом із апеляційною скаргою подано клопотання у якому скаржник просить поновити Товариству з обмеженою відповідальністю «ім. Котовського» строк на подання апеляційної скарги на рішення Господарського суду Київської області від 12.09.2014р. у справі № 911/3427/14 за позовом ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «777 ЛТД» до ТОВ «ім. Котовського» про стягнення заборгованості.

Загальний порядок відновлення пропущених процесуальних строків врегульований ст. 53 Господарського процесуального кодексу України, відповідно до якої за заявою сторони, прокурора чи з своєї ініціативи господарський суд може визнати причину пропуску встановленого законом процесуального строку поважною і відновити пропущений строк, крім випадків, передбачених цим Кодексом.

Згідно положень ст. 93 Господарського процесуального кодексу України апеляційна скарга подається на рішення місцевого господарського суду протягом десяти днів з дня його оголошення місцевим господарським судом; у разі якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення, зазначений строк обчислюється з дня підписання рішення, оформленого відповідно до статті 84 цього Кодексу.

Відповідно до ч. 2 ст. 93 Господарського процесуального кодексу України апеляційний господарський суд постановляє ухвалу про повернення апеляційної скарги у випадках, якщо вона подана після закінчення строків, установлених цією статтею, і суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку, та незалежно від поважності причини пропуску цього строку - у разі, якщо апеляційна скарга подана прокурором, органом державної влади, органом місцевого самоврядування після спливу одного року з дня оголошення оскаржуваного судового рішення. Розгляд заяви особи про поновлення строку на подання апеляційної скарги здійснюється одним із суддів колегії суддів апеляційного господарського суду, склад якої визначений при реєстрації справи відповідно до положень частини четвертої статті 91 цього Кодексу.

За розглядом клопотання скаржника, головуючим суддею відзначено про поважність причин пропуску строку на подання скарги, що є підставою для відновлення пропущеного процесуального строку.

Згідно із ч. 2 ст. 4-6 ГПК України перегляд в апеляційному порядку рішень місцевих господарських судів здійснюється апеляційними господарськими судами колегією суддів у складі трьох суддів.

Київський апеляційний господарський суд, розглянувши матеріали справи та апеляційну скаргу подану Товариством з обмеженою відповідальністю «ім. Котовського», визнав подані матеріали достатніми для порушення апеляційного провадження.

Керуючись статтями 4-6, 53, 86, 93, 98 Господарського процесуального кодексу України, Київський апеляційний господарський суд -

УХВАЛИВ:

1. Відновити Товариству з обмеженою відповідальністю «ім. Котовського» строк на подання апеляційної скарги на рішення Господарського суду Київської області від 12.09.2014р. у справі № 911/3427/14.

2. Прийняти апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «ім. Котовського» на рішення Господарського суду Київської області від 12.09.2014р. у справі № 911/3427/14 до розгляду та порушити апеляційне провадження.

3. Розгляд апеляційної скарги призначити на 10.12.2014 року о 10:30, який відбудеться в приміщенні Київського апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1, зал судового засідання № 12.

4. В судове засідання викликати повноважних представників сторін.

5. Запропонувати позивачу надати суду відзив на апеляційну скаргу у відповідності до вимог ст. 96 ГПК України із документальним обґрунтуванням своїх доводів та заперечень.

6. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що нез'явлення їх представників в судове засідання не є перешкодою для розгляду апеляційної скарги по суті.

Головуючий суддя Р.І. Самсін

Судді І.М. Скрипка

Є.Ю. Шаптала

СудКиївський апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення28.10.2014
Оприлюднено29.10.2014
Номер документу41102446
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/3427/14

Ухвала від 10.12.2014

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Самсін Р.І.

Ухвала від 28.10.2014

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Самсін Р.І.

Ухвала від 03.10.2014

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Самсін Р.І.

Рішення від 12.09.2014

Господарське

Господарський суд Київської області

Бабкіна В.М.

Ухвала від 28.08.2014

Господарське

Господарський суд Київської області

Бабкіна В.М.

Ухвала від 13.08.2014

Господарське

Господарський суд Київської області

Бабкіна В.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні