Ухвала
від 01.12.2014 по справі 618/165/14-а
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

01 грудня 2014 року м. Київ К/800/51050/14

Суддя Вищого адміністративного суду України Мороз В.Ф., перевіривши касаційну скаргу Відділу Держземагенства у Дворічанському районі Харківської області на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 07 серпня 2014 року та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 09 вересня 2014 року у справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Відділу Держземагенства у Дворічанському районі Харківської області про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії,

встановив:

Ухвалою судді Вищого адміністративного суду України від 07 жовтня 2014 року касаційна скарга залишена без руху і надано строк для усунення недоліків до 31 жовтня 2014 року.

Скаржником виконано вимоги ухвали судді Вищого адміністративного суду України, а тому касаційна скарга вважається такою, що за формою та змістом відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України.

Таким чином, перешкоди для відкриття касаційного провадження відсутні.

Керуючись статтями 214, 215 Кодексу адміністративного судочинства України,

ухвалив:

Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Відділу Держземагенства у Дворічанському районі Харківської області на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 07 серпня 2014 року та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 09 вересня 2014 року.

Витребувати з Харківського окружного адміністративного суду адміністративну справу за № 618/165/14-а .

Надіслати копію ухвали та копію касаційної скарги особам, які беруть участь у справі та надати строк для подачі заперечення на касаційну скаргу протягом 10 днів з часу отримання копії ухвали.

Встановити, що в 10-денний строк з дня отримання цієї ухвали, особи, які беруть участь у справі можуть подати до Вищого адміністративного суду України заперечення на касаційну скаргу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В.Ф. Мороз

СудВищий адміністративний суд України
Дата ухвалення рішення01.12.2014
Оприлюднено17.12.2014
Номер документу41921451
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —618/165/14-а

Ухвала від 26.03.2014

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Спірідонов М.О.

Ухвала від 20.02.2014

Адміністративне

Дворічанський районний суд Харківської області

Гніздилов Ю. М.

Ухвала від 01.12.2014

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Мороз В.Ф.

Ухвала від 07.10.2014

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Мороз В.Ф.

Ухвала від 09.09.2014

Адміністративне

Харківський апеляційний адміністративний суд

Калитка О.М.

Ухвала від 29.08.2014

Адміністративне

Харківський апеляційний адміністративний суд

Калитка О.М.

Постанова від 07.08.2014

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Спірідонов М.О.

Ухвала від 01.08.2014

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Спірідонов М.О.

Ухвала від 21.05.2014

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Спірідонов М.О.

Ухвала від 04.03.2014

Адміністративне

Дворічанський районний суд Харківської області

Гніздилов Ю. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні