Герб України

Ухвала від 30.07.2009 по справі 41/60пн

Господарський суд донецької області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

41/60пн

                                ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ  

                                  83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

                                                             У  Х  В  А  Л  А  

30.07.09 р.                                                                                                          Справа № 41/60пн                                         

Суддя господарського суду Донецької області   Кододова О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

За позовом:  Товариства з обмеженою відповідальністю „Амстор”, м. Донецьк

до відповідача: Макіївського міського управління земельних ресурсів, м. Макіївка

за участю  прокурора Донецької області

про визнання права власності на земельну ділянку та зобов”язання відповідача зареєструвати право власності на земельну ділянку.

Представники сторін:

за участю Прокурора Донецької області – Гармашової І.В.

від позивача:  Дорошенко О.М. (за довіреністю)

від відповідача: Чулков Р.П. (за довіреністю)

  Постановою Вищого господарського суду України від 22 квітня 2009р постанову Донецького апеляційного господарського суду  від 18.08.2008р. та рішення господарського суду Донецької області  від 16.07.2008р. у справі № 41/60пн за позовом  Товариства з обмеженою відповідальністю „Амстор”, м. Донецьк до Макіївського міського управління земельних ресурсів, м. Макіївка про визнання права власності на земельну ділянку та зобов”язання відповідача зареєструвати право власності на земельну ділянку скасовано, а справу № 41/60пн направлено до господарського суду Донецької області на новий розгляд.                  

   Ухвалою від 15 червня 2009р. справу №41/60пн прийнято до судового провадження.

Позивач через канцелярію надав суду клопотання (вхід. №02-41/34663 від 30.07.2009р.), у якому зазначає, що Гірницьким районним судом м. Макіївки Донецької області розглядаються позовні заяви Прокурора м. Макіївки в інтересах держави в особі Макіївської міської ради до ТОВ “Амстор”, Сокрута О.В., Кузнєцова П.А., Гуральської Н.Ю., Одунко Р.М., Остратенко М.М., Савченко С.І., Жиліна А.К., Сеник О.Я., Стаханова М.А., третьої особи: приватного нотаріусу Донецького міського нотаріального округу Хмельницького О.О., про визнання недійсними договорів міни земельних ділянок. Вказані справи є пов”язаними зі справою №41/60пн за позовом ТОВ “Амстор” до  Макіївського міського управління земельних ресурсів, м. Макіївка про визнання права власності на земельну ділянку та зобов”язання відповідача зареєструвати право власності на земельну ділянку і вирішення господарської справи №41/60пн є неможливим до вирішення справ Гірницьким районним судом  м. Макіївки Донецької області.

Прокурор та відповідач у судовому засідання проти клопотання позивача про зупинення провадження по справі не заперечували.

Розглянувши клопотання позивача суд дійшов до висновку, що рішення Гірницького районного суду м. Макіївки по справам за позовом  Прокурора м. Макіївки про визнання недійсними договорів міни земельних ділянок має значення для вирішення справи №41/60пн. Відтак суд вважає за доцільне зупинити провадження у справі №41/60пн до розгляду справ за позовними заявами Прокурора м. Макіївки Гірницьким районним судом м. Макіївки Донецької області.

На підставі викладеного та керуючись ч.1 ст. 79 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,

У Х В А Л И В :

Зупинити    провадження  по   справі  № 41/60пн за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю „Амстор”, м. Донецьк до Макіївського міського управління земельних ресурсів, м. Макіївка про визнання права власності на земельну ділянку та зобов'язання відповідача зареєструвати право власності на земельну ділянку до розгляду справ за позовом Прокурора м. Макіївки про визнання недійсними договорів міни земельних ділянок  Гірницьким районним судом м. Макіївки Донецької області.

Сторонам надати суду рішення Гірницького районного суду м. Макіївки за позовом Прокурора м. Макіївки про визнання недійсними договорів міни земельних ділянок.

          

           Суддя                                                                                                       Кододова О.В.                               

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення30.07.2009
Оприлюднено06.08.2009
Номер документу4223960
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —41/60пн

Рішення від 16.05.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гончаров С.А.

Ухвала від 10.05.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гончаров С.А.

Постанова від 31.01.2011

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Величко Н.Л.

Ухвала від 17.01.2011

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Величко Н.Л.

Ухвала від 27.12.2010

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Алєєва І.В.

Рішення від 30.11.2010

Господарське

Господарський суд Донецької області

Кододова О.В.

Рішення від 16.04.2009

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гончаров С.А.

Ухвала від 03.04.2009

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гончаров С.А.

Ухвала від 30.07.2009

Господарське

Господарський суд Донецької області

Кододова О.В.

Ухвала від 21.07.2009

Господарське

Господарський суд Донецької області

Кододова О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні