Ухвала
від 11.03.2015 по справі 302/1078/14-к
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

А П Е Л Я Ц І Й Н И Й С У Д З А К А Р П А Т С Ь К О Ї О Б Л А С Т І

У Х В А Л А

11.03.2015р. м. Ужгород

Апеляційний суд Закарпатської області в складі суддів: ОСОБА_1 (головуючий), ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , з участю секретаря ОСОБА_4 , прокурора ОСОБА_5 , розглянув у відкритому судовому засіданні провадження №11-п/777/9/15 за поданням судді Міжгірського районного суду про направлення кримінального провадження щодо ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Рибниця (Молдова), мешканця АДРЕСА_1 , підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.364, ч.1 ст.366 КК України, до іншого суду в зв`язку з неможливістю утворити склад суду для розгляду цього провадження.

Подання обґрунтоване неможливістю утворення складу суду для розгляду кримінального провадження через те, що суддею ОСОБА_7 заявлено самовідвід. Інший суддя ОСОБА_8 перебуває на лікарняному і також не може брати участь в розгляді кримінального провадження, оскільки він, як слідчий суддя надавав у ньому дозвіл про тимчасовий доступ до документів. Суддя ОСОБА_9 також не може приймати участь у його розгляді, оскільки постановлений ним вирок скасований Апеляційним судом Закарпатської області.

Інших суддів у штаті Міжгірського районного суду немає.

Апеляційний суд, заслухав доповідь судді, промову прокурора, яка вважала, що клопотання підлягає до задоволення, перевірив доводи клопотання і вважає, що воно підлягає задоволенню з таких підстав.

Згідно п.2 ч.1 ст.34 КПК України кримінальне провадження передається на розгляд іншого суду, якщо після задоволення відводів (самовідводів) чи в інших випадках неможливо утворити новий склад суду для судового розгляду.

Відповідно до ч.1 ст.76 КПК України суддя, який брав участь у кримінальному провадженні під час досудового розслідування, не має права брати участь у цьому ж провадженні в суді першої, апеляційної і касаційної інстанцій, при перегляді судових рішень Верховним Судом України або за нововиявленими обставинами.

Згідно ст.34 КПК України питання про направлення провадження з одного суду до іншого в межах юрисдикції одного суду апеляційної інстанції вирішується колегією суддів відповідного суду апеляційної інстанції за поданням місцевого суду або за клопотанням сторін.

За таких обставин, виходячи зі змісту ст. 34 КПК України, апеляційний суд вважає, що кримінальне провадження щодо ОСОБА_6 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.364, ч.1 ст.366 КК України, не може бути розглянуте Міжгірським районним судом і підлягає передачі до іншого суду Закарпатської області, найближчого по територіальності, оскільки наведені в поданні підстави унеможливлюють розгляд даного провадження вказаним судом.

Керуючись ст. 34 КПК України, апеляційний суд, -

П О С Т А Н О В И В :

подання судді Міжгірського районного суду про передачу кримінального провадження від одного суду до іншого - задовольнити.

Кримінальне провадження про обвинувачення ОСОБА_6 за ч.1 ст.364, ч.1 ст.366 КК України направити до Воловецького районного суду Закарпатської області для судового розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення й оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Судді:

СудАпеляційний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення11.03.2015
Оприлюднено17.03.2023
Номер документу43217751
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —302/1078/14-к

Ухвала від 27.02.2015

Кримінальне

Міжгірський районний суд Закарпатської області

Гайдур А. Ю.

Ухвала від 11.03.2015

Кримінальне

Апеляційний суд Закарпатської області

Дацків В. В.

Ухвала від 12.02.2015

Кримінальне

Апеляційний суд Закарпатської області

Гошовський Г. М.

Ухвала від 29.08.2014

Кримінальне

Міжгірський районний суд Закарпатської області

Гайдур А. Ю.

Вирок від 10.11.2014

Кримінальне

Міжгірський районний суд Закарпатської області

Гайдур А. Ю.

Ухвала від 03.09.2014

Кримінальне

Міжгірський районний суд Закарпатської області

Гайдур А. Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні