У Х В А Л А
Справа № 817/1539/14
"24" липня 2014 р. м.Рівне Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Гломба Ю.О., розглянувши заяву Територіального управління Держгірпромнагляду у Рівненській області щодо відшкодування документально підтверджених витрат з Державного бюджету України по справі за адміністративним позовом
Територіального управління Держгірпромнагляду у Рівненській області
до Кузнецовського ВП КСП "Тепличний комбінат"
про застосування заходів реагування
ВСТАНОВИВ:
Позивач Територіальне управління Держгірпромнагляду у Рівненській області звернувся до суду з позовом до відповідача Кузнецовського ВП КСП "Тепличний комбінат" про застосування заходів реагування щодо державного нагляду (контролю), дозвільної системи у сфері господарської діяльності, а саме: заборонити ВП КСП "Тепличний комбінат", м.Кузнецовськ, вул.Дорога Теплична, 5, експлуатацію електронавантажувача типу СРD15J заводський №060612274 до усунення порушень, виявлених під час перевірки 23.05.2014 року.
Постановою Рівненського окружного адміністративного суду від 14.07.2014 року адміністративний позов задоволено, застосовано заходи реагування у сфері державного нагляду (контролю), дозвільної системи у сфері господарської діяльності до Кузнецовського ВП КСП "Тепличний комбінат" (м.Кузнецовськ, вул.Дорога Теплична, буд.5), а саме: заборонити ВП КСП "Тепличний комбінат" експлуатацію електронавантажувача типу СРD15J заводський №060612274 до усунення порушень, виявлених під час перевірки 23.05.2014 року.
23.07.2014 року від Територіального управління Держгірпромнагляду у Рівненській області до суду надійшла заява про відшкодування документально підтверджених витрат з Державного бюджету України.
Відповідно до ч.1 ст.168 Кодексу адміністративного судочинства України суд, що ухвалив судове рішення, може за заявою особи, яка брала участь у справі, чи з власної ініціативи прийняти додаткову постанову чи постановити додаткову ухвалу у випадках, якщо: щодо однієї із позовних вимог, з приводу якої досліджувалися докази, чи одного з клопотань не ухвалено рішення; суд, вирішивши питання про право, не визначив способу виконання судового рішення; судом не вирішено питання про судові витрати.
Згідно ч.3 ст.168 Кодексу адміністративного судочинства України суд ухвалює додаткове судове рішення після розгляду питання в судовому засіданні з повідомленням осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання.
За таких обставин заяву слід призначити до судового розгляду.
Керуючись ст.ст. 122, 165,168 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
У Х В А Л И В:
Призначити заяву до розгляду у відкритому судовому засіданні в залі судового засідання Рівненського окружного адміністративного суду (33028, м.Рівне, вул. 16 Липня, 87) 30 липня 2014 року на 14:30 год.
Про час і місце розгляду справи повідомити осіб, які беруть участь у справі.
Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Суддя Гломб Ю.О.
Суд | Рівненський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.07.2014 |
Оприлюднено | 08.04.2015 |
Номер документу | 43393700 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Рівненський окружний адміністративний суд
Гломб Ю.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні