Ухвала
від 31.03.2015 по справі 826/18565/14
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

cpg1251

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

31 березня 2015 року м. Київ В/800/1800/15

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі Приходько І.В. Веденяпіна О.А . Маринчак Н.Є . Островича С.Е . Сіроша М.В . перевіривши заяву Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві

про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 20.02.2015 р.

у справі № 826/18565/14 (К/800/7219/15 - номер справи у Вищому адміністративному суді України)

за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Друкарня імені Франца Йосифа»

до Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві

про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії, -

В С Т А Н О В И Л А:

Державною податковою інспекцією у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві до Верховного Суду України через Вищий адміністративний суд України подано заяву про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 20.02.2015 р. у справі № 826/18565/14 (К/800/7219/15), якою відмовлено у відкритті касаційного провадження та, відповідно, оскаржувані судові рішення до касаційного перегляду судом касаційної інстанції не допущені.

Відмовляючи у відкритті касаційного провадження на підставі пункту п'ятого частини п'ятої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя-доповідач виходив з того, що касаційна скарга не містить обґрунтування помилкового застосування судами норм матеріального та/або процесуального права і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

В заяві про перегляд Верховним Судом України ухвали суду касаційної інстанції від 20.02.2015 р. у справі № 826/18565/14 (К/800/7219/15) заявник посилається на неоднакове застосування Вищим адміністративним судом України як судом касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах, а саме: статей 180-184 Податкового кодексу України.

На підтвердження своїх вимог позивач додає копію ухвали Вищого адміністративного суду України від 19.02.2015 р. у справі К/800/59454/13, в якій, на його думку, згадані норми матеріального права застосовані інакше, ніж у даній справі.

Разом з тим, як вбачається зі змісту заяви Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві та приєднаних до неї додатків, правовідносини у даній справі виникли з інших, відмінних обставин від тих, на які посилається заявник в обґрунтування наявності підстав для перегляду справи. Аналіз наведених судових рішень не дає можливості дійти висновку щодо неоднаковості застосування судом касаційної інстанції одних і тих самих норм у подібних правовідносинах.

Зважаючи на викладене, підстав для допуску справи до провадження для перегляду судового рішення Верховним Судом України у даній адміністративній справі не вбачається.

Керуючись статтями 236-240 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -

У Х В А Л И Л А:

Відмовити Державній податковій інспекції у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві у допуску справи для перегляду Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 20.02.2015 р. у справі №826/18565/14 (К/800/7219/15 - номер справи у Вищому адміністративному суді України).

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий підпис І.В. Приходько Судді підпис О.А. Веденяпін підпис підпис підпис Н.Є. Маринчак С.Е. Острович М.В. Сірош

СудВищий адміністративний суд України
Дата ухвалення рішення31.03.2015
Оприлюднено10.04.2015
Номер документу43531609
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —826/18565/14

Ухвала від 02.12.2014

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Клочкова Н.В.

Ухвала від 31.03.2015

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Приходько І.В.

Ухвала від 20.02.2015

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Карась О.В.

Ухвала від 11.02.2015

Адміністративне

Київський апеляційний адміністративний суд

Карпушова О.В.

Ухвала від 11.02.2015

Адміністративне

Київський апеляційний адміністративний суд

Карпушова О.В.

Ухвала від 26.01.2015

Адміністративне

Київський апеляційний адміністративний суд

Карпушова О.В.

Постанова від 17.12.2014

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Клочкова Н.В.

Ухвала від 02.12.2014

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Клочкова Н.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні