Україна КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
10 квітня 2015 року Справа №П/811/1139/15
Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Момонт Г.М., розглянувши матеріали у справі
до відповідача : Реєстраційної служби Світловодського міськрайонного управління юстиції Кіровоградської області, 27500, м. Світловодськ Кіровоградської області, вул. Куйбишева, 13-А
про визнання протиправним та скасування рішення,
ВСТАНОВИВ:
Приватне підприємство «Олдер» звернулося з позовом до Реєстраційної служби Світловодського міськрайонного управління юстиції Кіровоградської області про визнання протиправним та скасування рішення державного реєстратора Світловодського міськрайонного управління юстиції Кіровоградської області індексний номер 29403531 від 12.11.2014 р.
У відповідності до п.3, 4 ч.1 ст.106 КАС України у позовній заяві зазначаються ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі; зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п'ятою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.
Відповідно до п.9 ч.1 ст.3 КАС України відповідач - суб'єкт владних повноважень, а у випадках, передбачених законом, й інші особи, до яких звернена вимога позивача.
Згідно з ч.4 ст.9 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 р. №1952-IV державний реєстратор самостійно приймає рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень або відмову в такій реєстрації. Втручання будь-яких органів, посадових і службових осіб, громадян та їх об'єднань у діяльність державного реєстратора, пов'язану з проведенням державної реєстрації прав, забороняється і тягне за собою відповідальність згідно із законом.
Відповідачем у позовній заяві вказано Реєстраційну службу Світловодського міськрайонного управління юстиції Кіровоградської області, натомість, як позовні вимоги стосуються оскарження рішення державного реєстратора Світловодського міськрайонного управління юстиції Кіровоградської області, який не вказаний відповідачем у справі, а тому позивачу необхідно уточнити найменування відповідача.
Згідно з ч.2 ст.106 КАС України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.
В порушення зазначеної норми до позовної заяви не додано копії оскаржуваного рішення, а тому позивачу необхідно надати його копію або вказати причини неможливості його надання.
Згідно з ч.5 ст.106 КАС України одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
На підставі ч.2 ст.58 КАС України повноваження законних представників підтверджуються документами, які стверджують займану ними посаду чи факт родинних, опікунських тощо відносин з особою, інтереси якої вони представляють.
Дана позовна заява підписана ОСОБА_1, однак в порушення вищезазначених норм до позовної заяви позивачем не додано документу, який би підтверджував факт зайняття даною особою посади голови ПП «Олдер», а тому до суду необхідно надати відповідні докази.
У відповідності до ч.1 ст.108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Керуючись п.3, 4 ч.1, 2, 3, 5 ст.106, ч.1 ст.108 КАС України, суддя, -
УХВАЛИВ:
1. Позовну заяву Приватного підприємства «Олдер» до Реєстраційної служби Світловодського міськрайонного управління юстиції Кіровоградської області про визнання протиправним та скасування рішення, залишити без руху.
2. Позивачу надати строк до 20 квітня 2015 року для усунення недоліків позовної заяви шляхом подачі до суду уточнення до позовної заяви в частині найменування відповідача, надання копії оскаржуваного рішення або зазначення причин неможливості його надання, доказів повноважень особи, що підписала позовну заяву.
3. Роз'яснити позивачу, що в разі невиконання зазначених вимог позовна заява буде повернута.
Ухвала суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Кіровоградський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня отримання копії ували.
Суддя Кіровоградського окружного
адміністративного суду Г.М. Момонт
< Суддя >
Суд | Кіровоградський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 10.04.2015 |
Оприлюднено | 17.04.2015 |
Номер документу | 43550986 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Кіровоградський окружний адміністративний суд
Г.М. Момонт
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні