Ухвала
від 29.04.2015 по справі 307/716/15-ц
ТЯЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 307/716/15-ц

Провадження № 2/307/680/15

УХВАЛА

29 квітня 2015 року м. Тячів

Тячівський районний суд Закарпатської області в особі:

головуючого: судді Ляшко С.М.

при секретарі: Пальонна М.Є.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Тячів клопотання Публічного акціонерного товариства КБ "ПриватБанк" про забезпечення проведення судового засідання у режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» до Державного підприємства «Буштинське лісове господарство», Державного підприємства «Мокрянське лісомисливське господарство», Державного підприємства «Брустурянське лісомисливське господарство», ОСОБА_1 про стягнення заборгованості

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Тячівського районного суду Закарпатської області знаходиться цивільна справа за позовом Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» до Державного підприємства «Буштинське лісове господарство», Державного підприємства «Мокрянське лісомисливське господарство», Державного підприємства «Брустурянське лісомисливське господарство», ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Від представника позивача ОСОБА_2 надійшло клопотання про участь представника банку у розгляді справи в режимі відеоконференції.

Вивчивши клопотання та матеріали позовної заяви, суд приходить до висновку про необхідність відмови у задоволенні вказаного клопотання, з огляду на наступне.

Відповідно до ч.1 ст.158-1 ЦПК України суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи іншого учасника цивільного процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відео конференції.

Зміст позовної заяви і її обґрунтування є достатньо повними та зрозумілими і відсутність представника позивача в судовому засіданні не є перешкодою для розгляду справи.

Представником банку зазначено, що у зв'язку з тим, що суд, в якому проводитиметься засідання, розташований на великій відстані від повноважного представництва банку, представник банку з'явитись не може. Однак у призначене судом судове засідання можлива явка будь якого представника банку за дорученням з філії банку, яка розташована на території суду, у провадженні якого знаходиться справа. Також представником позивача надано заяву про розгляд справу у його відсутність.

Крім того, у Тячівському районному суді Закарпатської області в наявності лише один зал судового засідання, призначений для слухання справ у режимі відеоконференції, у якому розглядаються кримінальні справи сімома суддями. У зв'язку з чим постановлення ухвали про участь представника банку у судовому засіданні в режимі відеоконференції по вказаній справі призведе до порушення процесуальних строків розгляду даної справи.

У зв'язку з вищевикладеним, для повного, всебічного та обґрунтованого розгляду цивільної справи в строки, зазначені ЦПК України, суд вважає за необхідне у задоволенні заявленого клопотання представнику позивача відмовити.

Керуючись ст.ст.158-1, 208-210 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

В задоволенні клопотання Публічного акціонерного товариства КБ "ПриватБанк" про забезпечення проведення судового засідання у режимі відеоконференції - відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Тячівського

районного суду: ОСОБА_3

СудТячівський районний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення29.04.2015
Оприлюднено07.05.2015
Номер документу43856215
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —307/716/15-ц

Рішення від 27.05.2015

Цивільне

Тячівський районний суд Закарпатської області

Ляшко С. М.

Рішення від 11.11.2015

Цивільне

Апеляційний суд Закарпатської області

Джуга С. Д.

Ухвала від 11.11.2015

Цивільне

Апеляційний суд Закарпатської області

Джуга С. Д.

Рішення від 27.05.2015

Цивільне

Тячівський районний суд Закарпатської області

Ляшко С. М.

Ухвала від 29.04.2015

Цивільне

Тячівський районний суд Закарпатської області

Ляшко С. М.

Ухвала від 26.02.2015

Цивільне

Тячівський районний суд Закарпатської області

Ляшко С. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні