Справа № 643/15270/13-к
Номер провадження 1-в/643/169/15
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29.04.2015 р. Московський районний суд м.Харкова в складі: головуючого судді ОСОБА_1 , з участю секретаря ОСОБА_2 , з участю прокурора ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду
Подання Московського відділу державній виконавчій служби Харківського міського управління юстиції про роз`яснення вироку суду,-
ВСТАНОВИВ:
Вироком Московського суду м. Харкова від 27.11.2014 р. ОСОБА_4 визнаний винним у скоєні злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України та йому призначена покарання у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 255000 гр., з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк 3 роки, з конфіскацією майна.
21.04.2015 р. до суду з поданням звернувся державній виконавець Московського відділу державній виконавчій служби Харківського міського управління юстиції про роз`яснення подальшого ходу виконання виконавчого листа №643/15270/13-к, виданого Московським судом м. Харкова про конфіскацію майна засудженого ОСОБА_4 в частині визначення частки майна, що підлягає конфіскації.
Прокурор підтримав подання та зазначив, що конфіскації підлягає все майно, що є власністю засудженого ОСОБА_5 .
Інші учасники кримінального провадження не з*явились і суд розглянув клопотання за їх відсутності.
Суд, вислухавши прокурора, вивчивши матеріали кримінальної справи, приходить до наступного.
Відповідно до ст.380 КПК України «якщо судове рішення є незрозумілим, суд, якій його ухвалив, за заявою учасника судового провадження чи органу виконання судового рішення ухвалою роз*ясніє своє рішення, не змінюючи при цьому його зміст.»
Вироком Московського районного суду м.Харкова від 27.11.2014 р. ОСОБА_4 визнаний винним за ч.3 ст.212 КК України та йому призначена покарання у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 255000 гр., з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк 3 роки, з конфіскацією майна. Вирок суду набув чинності.
Як впливає з резолютивної частини судового рішення, судом не конкретизована частка майна засудженого, яка підлягає конфіскації, що свідчить про те, що конфіскації підлягає все майно, що є особистою власністю засудженого.
На підставі викладеного, керуючись ст. 380 КПК України, суд
УХВАЛИВ:
Клопотання - задовольнити.
Роз`яснити вирок Московського районного суду м. Харкова від 27.11.2014 р. та подальший хід виконання виконавчого листа №643/15270/13-к, виданого Московським судом м. Харкова а саме те, що конфіскації підлягає все майно, що є власністю засудженого ОСОБА_6 .
Ухвала суду може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області в порядку ст. 392, 395 КПК України протягом 7 днів з дня її проголошення.
СУДДЯ: ОСОБА_7 .
Суд | Московський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 29.04.2015 |
Оприлюднено | 16.03.2023 |
Номер документу | 43864169 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Московський районний суд м.Харкова
Оксененко В. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні