ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
19 травня 2015 рокум. Ужгород№ 807/863/15
Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Гаврилко С.Є., вирішуючи питання про відкриття провадження в адміністративній справі за позовною заявою Державної податкової інспекції в Іршавському районі Головного управління ДФС у Закарпатській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "ТПК Вега" про визнання недійсними зміни до установчих документів та зобов'язання вчинити дії, -
В С Т А Н О В И В:
До Закарпатського окружного адміністративного суду звернулася з позовною заявою Державна податкова інспекція в Іршавському районі Головного управління ДФС у Закарпатській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "ТПК Вега", якою просить суд: 1. У зв'язку з відсутністю документів на підставі яких здійснено перереєстрацію товариства на нову адресу, прошу витребувати від відділу державної реєстрації, м. Іршава, пл. Народна 1 копії рішення засновників про зміну місцезнаходження; 2. Визнати недійсними зміни до установчих документів Товариства з обмеженою відповідальністю "ТПК Вега" пов'язані із зміною місцезнаходження з м. Київ, Печерського району, б-р. Лесі Українки, буд. 26-б, офіс 408/1 на Закарпатську область, м. Іршава, вул. Українська, буд. 26; 3. Справу розглянути без участі представника за наявними матеріалами.
Відповідно до статті 107 частини 1 пункту 3 КАС України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.
Розглянувши поданий адміністративний позов, суд вважає за необхідне залишити такий без руху з огляду на наступне.
Згідно зі статтею 106 частиною 4 КАС України, позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
Відповідно до статті 106 частини 5 КАС України, якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Статтею 56 частиною 7 КАС України встановлено, що законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом.
Подана позовна заява підписана в.о. Начальника ДПІ в Іршавському районі Р.М. Жибак. Однак, доказів того, що вказана особа є уповноваженим представником позивача суду надано не було.
Таким чином, для усунення недоліків позовної заяви позивачу необхідно надати суду належним чином завірений документ, з якого можна зробити висновок, що в.о. Начальника ДПІ в Іршавському районі Р.М. Жибак є уповноваженим представником позивача.
Відповідно до статті 108 частини 1 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
На підставі наведеного та керуючись статтями 106, 108, 160, 165 КАС України, суд -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Державної податкової інспекції в Іршавському районі Головного управління ДФС у Закарпатській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "ТПК Вега" про визнання недійсними зміни до установчих документів та зобов'язання вчинити дії - залишити без руху.
Надати Державній податковій інспекції в Іршавському районі Головного управління ДФС у Закарпатській області строк до 02 червня 2015 року для усунення вищезазначених недоліків.
Попередити позивача, що у випадку не виправлення недоліків, вказаних в ухвалі про залишення позовної заяви без руху у встановлені судом строки, позовна заява буде повернута позивачеві.
Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали, а у разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також постановлення ухвали в письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Апеляційна скарга подається через Закарпатський окружний адміністративний суд з одночасним надсиланням її копії до суду апеляційної інстанції. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених статтею 167 частиною 4 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя С.Є. Гаврилко
Суд | Закарпатський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.05.2015 |
Оприлюднено | 22.05.2015 |
Номер документу | 44236869 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Каралюс Володимир Маріянович
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Каралюс Володимир Маріянович
Адміністративне
Закарпатський окружний адміністративний суд
Гаврилко С.Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні