Ухвала
від 03.06.2015 по справі 826/13479/13-а
ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

3 червня 2015 року м. Київ

Суддя Верховного Суду України Волков О.Ф., розглянувши заяву державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління ДФС у м. Києві (далі - ДПІ) про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 3 липня 2014 року у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Інфрсистеми Джет» до державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,

в с т а н о в и в:

29 травня 2015 року до Верховного Суду України надійшла заява ДПІ про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 3 липня 2014 року.

Вимоги до заяви про перегляд судових рішень та порядок її подання встановлені статтями 239 та 239 1 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС).

Подана заява не відповідає встановленим вимогам, оскільки рішення Вищого адміністративного суду України про перегляд якого подана заява не завірене належним чином, як це передбачено Інструкцією з діловодства в адміністративних судах України, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України від 17 грудня 2013 року № 174.

Згідно з частиною третьою статті 239 Кодексу адміністративного судочинства України заява підписується особою, яка її подає, або представником особи, який додає оформлений належним чином документ про свої повноваження.

Як вбачається з матеріалів, які додані до заяви, копія довіреності представника ДПІ не містить відмітки про засвідчення цієї копії.

Крім цього, заява подана про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 3 липня 2014 року.

Однак на 3 аркуші заяви ставиться питання про перегляд та скасування ухвали Вищого адміністративного суду України від 24 лютого 2015 року (а не ухвали Вищого адміністративного суду України від 3 липня 2014 року).

За таких обставин та відповідно до вимог частини другої статті 239 2 КАС заяву слід залишити без руху та надати ДПІ строк для усунення її недоліків.

Заяву буде повернуто заявнику, якщо він не усуне її недоліки протягом установленого строку (пункт 1 частини четвертої статті 239 2 КАС).

Керуючись статтями 239, 239 1 , 239 2 Кодексу адміністративного судочинства України,

у х в а л и в:

Заяву державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління ДФС у м. Києві залишити без руху та надати строк для усунення її недоліків до 19 червня 2015 року.

Заяву буде повернуто заявнику, якщо він не усуне її недоліки протягом установленого строку.

Надіслати копію цієї ухвали державній податковій інспекції у Печерському районі Головного управління ДФС у м. Києві.

Суддя

Верховного Суду України О.Ф. Волков

СудВерховний Суд України
Дата ухвалення рішення03.06.2015
Оприлюднено05.06.2015
Номер документу44571229
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —826/13479/13-а

Ухвала від 23.06.2014

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Степашко О.І.

Ухвала від 30.06.2015

Адміністративне

Верховний Суд України

Волков О.Ф.

Ухвала від 03.06.2015

Адміністративне

Верховний Суд України

Волков О.Ф.

Ухвала від 03.07.2014

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Степашко О.І.

Ухвала від 04.02.2014

Адміністративне

Київський апеляційний адміністративний суд

Федотов І.В.

Постанова від 31.10.2013

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Шрамко Ю.Т.

Ухвала від 23.08.2013

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Шрамко Ю.Т.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні