Ухвала
від 29.04.2015 по справі 921/363/15-г/5
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

"29" квітня 2015 р.Справа № 921/363/15-г/5 УХВАЛА

Господарський суд Тернопільської області у складі

Судді Андрушків Г.З. розглянув справу

за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк", вул.Набережна Перемоги, 50, м.Дніпропетровськ, 49094, адреса для листування: а/с 1800, м.Дніпропетровськ, 49027

до відповідача Приватного підприємства "Ритуальна служба "Реквієм", вул.. Польового буд. 2, с. Острів, Тернопільського району Тернопільської області, 47728

За участю представників від:

Позивача: Гулкевич Наталія Іванівна - заступник начальника напрямку з юридичної роботи філії "Західне головне регіональне управління" Публічного акціонерного товариства Комерційного банку "ПриватБанк" (довіреність № 3072-О від 19.09.2012р.)

Відповідача: не з'явився.

Суть справи:

В розпочатому судовому засіданні представнику позивача роз'яснено права і обов'язки, передбачені ст.ст.20, 22, 81-1 ГПК України.

Публічне акціонерне товариство комерційний банк "ПриватБанк" звернулося в господарський суд Тернопільської області із позовом до приватного підприємства "Ритуальної служби "Реквієм" про стягнення 41433грн.96коп., з яких: 28000грн.00коп.- заборгованість за кредитом, 11622грн.53коп. - заборгованість по процентам за користування кредитом, 1811рн.43коп.- пеня за несвоєчасність виконання зобов'язань за договором.

Згідно ч. 1 ст. 69 ГПК України спір має бути вирішено господарським судом у строк не більше двох місяців від дня одержання позовної заяви.

Строк вирішення спору у даній справі встановлено до 06.06.2015р.

Відповідного до ч.3. ст. 69 ГПК України у виняткових випадках за клопотанням сторони, з врахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більше як на п'ятнадцять днів.

Представник позивача звернувся до суду із заявою, якою просить продовжити строк розгляду спору.

Розглянувши матеріали справи, вищезазначене клопотання позивача, заслухавши пояснення представника позивача, суд з метою об'єктивного розгляду спору по суті та забезпечення принципу змагальності для реалізації прав сторін на повне та об'єктивне встановлення всіх обставин справи, з врахуванням особливостей розгляду спору, вважає за можливе задовольнити клопотання позивача і продовжити строк розгляду спору на підставі ч. 3 ст. 69 ГПК України на п'ятнадцять днів.

Керуючись ст.ст. 69, 77, 86 ГПК України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Продовжити строк вирішення спору у справі №921/363/15 -г/5 - на 15 днів.

Суддя Г.З. Андрушків

СудГосподарський суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення29.04.2015
Оприлюднено23.06.2015
Номер документу45202835
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —921/363/15-г/5

Судовий наказ від 23.07.2015

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Андрушків Г.З.

Рішення від 19.06.2015

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Андрушків Г.З.

Ухвала від 29.04.2015

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Андрушків Г.З.

Ухвала від 10.06.2015

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Андрушків Г.З.

Ухвала від 29.04.2015

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Андрушків Г.З.

Ухвала від 08.04.2015

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Андрушків Г.З.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні