Ухвала
від 29.03.2010 по справі 64/62-10
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"29" березня 2010 р. Справа № 64/62-10

вх. № 735/5-64

Суддя господарського суду Харківської області Добреля Н.С.

при секретарі судового засідання Панченко О.О.

за участю представників сторін:

позивача - ОСОБА_1 за довіреністю б/н від 31.08.2009р.;

відповідача - ОСОБА_2 за довіреністю б/н від 01.01.2010р.;

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом Приватного підприємства "Завод продтоварів "КАРЄ", м. Луганськ

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія НС Імпорт", м.Харків

про стягнення 40131,51 грн.

ВСТАНОВИВ:

Приватне підприємство "Завод продовольчих товарів "КАРЄ" звернулось до господарського суду Харківської області з позовною заявою про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія НС Імпорт" основного боргу у розмірі 3648,00грн., 2435,51грн. пені, 334,67грн. 3% річних, вартість сплачених юридичних послуг в розмірі 3648,00грн. та судові витрати. Свої позовні вимоги позивач обгрунтовує тим, що відповідач, в порушення умов договору №117 від 21.04.2009р., укладеного між сторонами, не своєчасно та не в повному обсязі розрахувався за отриманий товар.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 15 березня 2010 року розгляд справи 64/62-10 був відкладений на 29 березня 2010 року.

29 березня 2010 року позивач надав до канцелярії господарського суду Харківської області супровідним листом (вх. №7108) документи для долучення до матеріалів справи та заяву (вх. №7109), в якій позивач просить суд не враховувати в позовній заяві суму у розмірі 3648,00грн., як таку, що заявлена за послуги адвоката ОСОБА_1

Представники сторін 29 березня 2010 року надали через канцелярію господарського суду узгоджене клопотання про продовження строку вирішення спору за межі передбачені ст. 69 Господарського процесуального кодексу України.

Представник позивача у судовому засіданні підтримав позовні вимоги.

Представник відповідача у судовому засіданні визнав наявність заборгованості перед позивачем в сумі основного боргу, але відзив на позов та витребуваних судом документів не надав.

Враховуючи, що згідно ст. 22 ГПК України позивач вправі до прийняття рішення по справі змінити підставу або предмет позову, збільшити розмір позовних вимог, відмовитись від позову або зменшити розмір позовних вимог, суд приймає заяву позивача (вх. 7109) як таку, що не суперечить інтересам сторін та діючому законодавству та продовжує розгляд справи з урахуванням цих змін.

Розглянувши клопотання сторін про продовження строку вирішення спору та враховуючи те, що, відповідно до ч.4 ст. 69 Господарського процесуального кодексу України, за клопотанням обох сторін чи клопотанням однієї сторони, погодженим з другою стороною, спір може бути вирішено у більш тривалий строк, ніж встановлено частиною першою цієї статті, суд задовільнив узгоджене клопотання сторін.

Приймаючи до уваги принцип змагальності сторін та те, що правосуддя у господарських судах здійснюється на засадах рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом, а також те, що у сторін необхідно витребувати додаткові документи, суд дійшов висновку про відкладення розгляду справи на інший день.

Враховуючи викладене та керуючись статтями 22, 33, 38, 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

Прийняти заяву про уточнення позовних вимог.

Задовольнити узгоджене клопотання сторін про продовження строку вирішення спору.

Розгляд справи 64/62-10 відкласти на "13" квітня 2010 р. о 11:40

Зобов"язати сторін виконати вимоги попередніх ухвал суду від 05 лютого 2010 року та від 22 лютого 2010 року в повному обсязі.

Зобов"язати сторін надати до суду :

позивача - доручення на отримання товару; претензію та докази її надсилання відповідачу;

позивача та відповідача - докази часткової оплати (виписки банку, платіжні доручення, тощо).

СТОРОНАМ :

- провести звірку взаємних розрахунків складений та підписаний двостороній акт надати до суду.

- забезпечити явку своїх представників з належним чином оформленими повноваженнями у призначене судове засідання.

Суддя Добреля Н.С.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення29.03.2010
Оприлюднено26.06.2015
Номер документу45203167
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —64/62-10

Ухвала від 29.03.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Добреля Н.С.

Ухвала від 15.03.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Добреля Н.С.

Ухвала від 22.02.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Добреля Н.С.

Ухвала від 05.02.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Добреля Н.С.

Рішення від 13.04.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Добреля Н.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні