ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
18.06.15р. Справа № 904/7704/14
За позовом Дніпродзержинського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері в інтересах держави в особі Петриківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області, смт. Петриківка Петриківського району Дніпропетровської області
до товариства з обмеженою відповідальністю "Щит-Інвест", м. Дніпропетровськ
про розірвання договору оренди земельної ділянки від 28.02.2007 року та повернення земельної ділянки до земель державної власності з приведенням її до стану придатного для використання шляхом підписання акту приймання-передачі земельної ділянки
Суддя Бондарєв Е.М.
Без участі представників сторін.
СУТЬ СПОРУ:
У жовтні 2014 року Дніпродзержинський міжрайонний прокурор з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері в інтересах держави в особі Петриківської районної держаної адміністрації Дніпропетровської області звернувся до господарського суду з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Щит-Інвест", в якому просить:
- розірвати договір оренди земельної ділянки від 28.02.2007 року загальною площею 1,8 га, який укладений на підставі розпорядження Петриківської районної державної адміністрації від 08.02.2007 року № 42-р-07 з ТОВ "Щит-Інвест";
- повернути земельну ділянку, загальною площею 1,8 га до земель державної власності, яка розташована за адресою Дніпропетровська область, Петриківський район, с. Куліші, вулиця Зелена, буд. 1Ж з приведенням її до стану, придатного для використання за цільовим призначенням та у стані, в якому вона була передана, за рахунок ТОВ "Щит-Інвест", шляхом підписання акту приймання-передачі земельної ділянки.
Рішенням господарського суду Дніпропетровської області (суддя Назаренко Н.Г.) від 02.12.2014 року у задоволенні позову відмовлено.
Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 12.03.2015 року рішення господарського суду Дніпропетровської області від 02.12.2014 року залишено без змін.
25.03.2015 року на виконання рішення господарського суду Дніпропетровської області від 02.12.2014 року було видано наказ у справі № 904/7704/14 про стягнення з Петриківської районної держаної адміністрації Дніпропетровської області в доход Держаного бюджету України судовий збір в розмірі 2 436,00 грн.
Постановою Вищого господарського суду України від 26.05.2015 року постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 12.03.2015 року та рішення господарського суду Дніпропетровської області від 02.12.2014 року у справі № 904/7704/14 скасовано, а матеріали справи передано на новий розгляд до господарського суду Дніпропетровської області.
Згідно протоколу про автоматичний розподіл справ між суддями від 17.06.2015 року справу № 904/7704/14 (вх. №4-5250/15) передано на розгляд судді Бондарєву Е.М.
Керуючись ст.ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Прийняти справу № 904/7704/14 до свого провадження.
2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 09.07.15р. о 10:00год.
Судове засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а, 2-й поверх, кабінет № 2-209.
3. Учасникам судового процесу не менше ніж за три дні до початку судового засідання надати до суду (через канцелярію):
Дніпродзержинському міжрайонному прокурору з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері:
- письмові пояснення з урахуванням постанови Вищого господарського суду України від 26.05.2015 року;
Позивачу:
- письмові пояснення з урахуванням постанови Вищого господарського суду України від 26.05.2015 року;
Відповідачу:
- письмовий відзив на позовну заяву з урахуванням постанови Вищого господарського суду України від 26.05.2015 року;
- докази повернення спірної земельної ділянки позивачу за актом;
Сторонам:
- належним чином засвідчені копії документів на підтвердження процесуальних повноважень їх представників (оригінали - для огляду в судовому засіданні).
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.
Роз'яснити сторонам, що згідно з п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.
4. Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/ csz\
Суддя Е.М. Бондарєв
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 18.06.2015 |
Оприлюднено | 24.06.2015 |
Номер документу | 45350464 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Бондарєв Едуард Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Бондарєв Едуард Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Бондарєв Едуард Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Бондарєв Едуард Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Бондарєв Едуард Миколайович
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Верхогляд Тетяна Анатоліївна
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Верхогляд Тетяна Анатоліївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні