Справа № 278/2235/13-ц Головуючий у 1-й інст. Грубіян Є.О. Категорія 57 Суддя-доповідач ОСОБА_1
УХВАЛА
07 жовтня 2013 року колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Житомирської області у складі:
Головуючої судді: Косигіної Л.М.
Суддів : Жигановської О.С.
ОСОБА_2
розглянула доповідь судді - доповідача про проведення підготовчих дій по цивільній справі за позовом заступника прокурора Житомирської області до Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області, ОСОБА_3 про визнання протиправним та скасування розпорядження голови Житомирської райдержадміністрації Житомирської області, визнання недійсним державного акту на право власності на земельну ділянку
за апеляційною скаргою представника ОСОБА_3 - ОСОБА_4
на заочне рішення Житомирського районного суду Житомирської області від 20 серпня 2013 року,-
в с т а н о в и л а :
Відповідно до ст. 301 ЦПК України по справі проведена підготовка до розгляду справи в апеляційному суді. Підготовчі дії виконані в повному об'ємі.
Апеляційний розгляд справи забезпечено. Справа підлягає призначенню до розгляду.
Керуючись ст. 302 ЦПК України, колегія,-
у х в а л и л а :
Призначити справу до розгляду на 17 жовтня 2013 року о 10:00 , про що повідомити осіб, які беруть участь у розгляді справи.
Головуючий:
Судді:
Суд | Апеляційний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 07.10.2013 |
Оприлюднено | 02.07.2015 |
Номер документу | 45708056 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Житомирської області
Косигіна Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні