cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"26" березня 2015 р.Справа № 922/1107/15 Господарський суд Харківської області у складі:
судді Доленчука Д.О.
розглянувши заяву ПП "Міловське" (вх. № 32 від 26.03.2015 р.) про призначення колегіального розгляду справи
за позовом Приватного підприємства "Міловське", с. Мілова до Товариства з обмеженою відповідальністю "Успіх Слобожанщини", м. Балаклія; 3-я особа на стороні відповідача, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору - ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" в особі Філії ПАТ "ДПЗКУ" "Савинський елеватор", смт. Савинці про визнання права власності
ВСТАНОВИВ:
В провадженні господарського суду Харківської області знаходиться справа № 922/1107/15 за позовом Приватного підприємства "Міловське" (позивач) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Успіх Слобожанщини" (відповідач), 3-я особа на стороні відповідача, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору - ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" в особі Філії ПАТ "ДПЗКУ" "Савинський елеватор", про визнання права власності.
26 березня 2015 року на адресу господарського суду Харківської області надійшла заява ПП "Міловське" (вх. № 32) про призначення колегіального розгляду справи.
В обґрунтування заяви заявник посилався на складність справи, яка полягає у тому, що в матеріалах справи міститься значна кількість доказів та документів, та те, що поданими додатками до заперечень відповідач намагається ввести суд в оману.
Питання щодо розгляду справ у місцевих господарських судах врегульовано частиною 1 статті 4-6 Господарського процесуального кодексу України, згідно вимог якої справи у місцевих господарських судах розглядаються суддею одноособово. Будь-яку справу, що відноситься до підсудності цього суду, залежно від категорії і складності справи, може бути розглянуто колегіально у складі трьох суддів.
Відповідно до статті 43 Господарського процесуального кодексу України, суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному повному і об'єктивному розгляді в судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом. Ніякі докази не мають для господарського суду заздалегідь встановленої сили.
При цьому, суд зазначає, що втручання у здійснення правосуддя, вплив на суд або суддів у будь-який спосіб забороняється законом. У разі ж незгоди з винесеним по справі рішенням чи ухвалою, сторона по справі не позбавлена можливості оскаржити постановлене по справі рішення чи ухвалу у порядку і строки, визначені чинним процесуальним законом.
З огляду на вищевикладене, враховуючи те, що судом справа вже розглядалася по суті, та те, що зазначені заявником у заяві обставини не свідчать про складність розгляду справи, суд дійшов до висновку, що заява про призначення колегіального розгляду справи є не обґрунтованою та такою, що не підлягає задоволенню.
На підставі наведеного та керуючись статтями 4-6, 43, 86 ГПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Відмовити в задоволенні заяви ПП "Міловське" (вх. № 32 від 26.03.2015 р.) про призначення колегіального розгляду справи.
Суддя Д.О. Доленчук
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 26.03.2015 |
Оприлюднено | 02.07.2015 |
Номер документу | 45709462 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Доленчук Д.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні