ПОСТАНОВА Справа №4-270/10
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16.12.2010 року Суддя Бердичівського міськрайонного суду Хавронюк О.Л., з участю секретаря -Лободи В.Л., з участю прокурора - Попова І. В. , слідчого СВ Бердичівського MB УМВС України в Житомирській області - ОСОБА_1, розглянувши подання про заміну запобіжного заходу обвинуваченому ОСОБА_2 ,ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженцю ІНФОРМАЦІЯ_2,жителю ІНФОРМАЦІЯ_3 , українцю, громадянину України, ІНФОРМАЦІЯ_4, не працюючому, раніше судимому 1) 29.06.2010 року Сквирським районним судом Київської області за ч.2 ст.383 ,ч.2 ст.384 КК України на 3 роки позбавлення волі з іспитовим строком , обвинуваченого за ст.ст.185 ч.І КК України,
ВСТАНОВИВ :
30.10.2010 року ОСОБА_3 було пред'явлено обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ст.185 ч.І КК України за те, що 29.09.2010 року він таємно викрав чуже майно на суму 720 грн..
В поданні ставиться питання про заміну обвинуваченому ОСОБА_3 запобіжного заходу з підписки про невиїзд на тримання під вартою з тих підстав, що він порушив умови підписки, не має постійного місця проживання в ОСОБА_4 , ухиляється від слідства, може продовжувати злочинну діяльність.
Слідчим та прокурором подання підтримано як підставне.
Судом встановлено, що 30.10.2010 року ОСОБА_3 пред'явлене обвинувачення у скоєні злочину, передбаченого ч. 1 ст.185 КК України. Місце перебування обвинуваченого в даний час не встановлене,8.12.2010 року він був оголошений в розшук. .
Враховуючи, що в поданні ставиться питання про заміну запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту особи, яка перебуває на волі , суддя, на підставі вимог ч. 4 ст. 165-2 КПК України , приймає рішення про надання дозволу на затримання обвинуваченого і доставку його в суд під вартою . Керуючись ч. 4 ст. 165-2 ,165,165-1 КПК України,
ПОСТАНОВИВ :
Дати дозвіл на затримання обвинуваченого ОСОБА_2 і доставку його в суд під вартою.
Виконання постанови доручити Бердичівському MB УМВС України в Житомирській області .
Суддя:
Суд | Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 16.12.2010 |
Оприлюднено | 24.07.2015 |
Номер документу | 45937379 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області
Хавронюк О. Л.
Кримінальне
Алуштинський міський суд Автономної Республіки Крим
Гордєйчик Тетяна Федорівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні