Справа № 360/1263/13-ц Головуючий у І інстанції Додатко В.Д. Провадження № 22-ц/780/6853/13 Доповідач у 2 інстанції ОСОБА_1 Категорія 44 12.11.2013
УХВАЛА
12 листопада 2013 року суддя Апеляційного суду Київської області Сушко Л.П., розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_2 селищної ради Бородянського району Київської області на рішення Бородянського районного суду Київської області від 24 липня 2013 року у справі за позовом ОСОБА_2 селищної ради Бородянського району Київської області до ОСОБА_3, Управління Держкомзему у Бородянському районі Київської області, Микулицької сільської ради, треті особи: ОСОБА_4, ОСОБА_5 про визнання недійсним державного акту на право власності на земельну ділянку, -
в с т а н о в и л а:
Рішенням Бородянського районного суду Київської області від 24 липня 2013 року ОСОБА_2 селищній раді Бородянського району Київської області відмовлено в задоволені позову.
Не погоджуючись із вказаним рішенням позивач ОСОБА_2 селищна рада Бородянського району Київської області подала апеляційну скаргу на рішення суду із пропуском строків, встановлених ч. 1 ст. 294 ЦПК України.
Апеляційна скарга підлягає залишенню без руху із наступних підстав.
Згідно із ч. 1 ст. 294 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Відповідно до ч. 3 ст. 297 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 294 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними.
При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали особа має право звернутися до апеляційного суду з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.
Із змісту апеляційної скарги вбачається, що апелянт просить поновити строк, проте будь-яких належних доказів поважності причини пропуску установленого законом строку на апеляційне оскарження не надав.
Відповідно до ч. 5 ст. 295 ЦПК України до апеляційної скарги додаються копії скарги та доданих письмових матеріалів відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Таким чином апелянту необхідно надати суду апеляційної інстанції належні докази, які підтверджують поважність причини пропуску установленого законом строку на апеляційне оскарження та одну копію апеляційної скарги та доданих до неї письмових матеріалів.
За таких обставин підстави відкриття апеляційного провадження у справі відсутні, апеляційну скаргу необхідно залишити без руху із наданням строку для усунення недоліків.
Керуючись ст.ст. 294, 297 ЦПК України,
у х в а л и л а:
Апеляційну скаргу ОСОБА_2 селищної ради Бородянського району Київської області на рішення Бородянського районного суду Київської області від 24 липня 2013 року залишити без руху та встановити строк тридцять днів з моменту отримання копії ухвали для виправлення вказаних недоліків, в іншому випадку буде відмовлено у відкритті апеляційного провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Л.П. Сушко
Суд | Апеляційний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 12.11.2013 |
Оприлюднено | 14.07.2015 |
Номер документу | 46322757 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Київської області
Сушко Л. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні