Головуючий суду 1 інстанції - ОСОБА_1
Доповідач - Романченко В.О.
Справа № 431/2502/14-ц
Провадження № 22ц/782/278/15
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частина)
02 липня 2015 року
Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Луганської області в складі:
Головуючого - Романченка В.О.
Суддів - Коротенко Є.В., Лісіциної А.І.
при секретарі - Веселові С.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Сєвєродонецьку цивільну справу по апеляційній скарзі ОСОБА_2, який діє в інтересах ОСОБА_3 на рішення Старобільського районного суду Луганської області від 13 травня 2015 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_4 в інтересах приватного підприємства «Юран», ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7 до ОСОБА_3 про визнання дійсним правочину - договору купівлі-продажу корпоративних прав, розірвання договору купівлі-продажу корпоративних прав, стягнення збитків, спричинених порушенням забов'язання і моральної шкоди та за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 по стягнення коштів,
в с т а н о в и л а:
На підставі ч.3 ст.209 ЦПК України, судова колегія вважає за можливе в даному судовому засіданні оголосити вступну і резолютивну частини ухвали, відклавши складання повної ухвали на 5 днів.
Керуючись ст.209 ЦПК України, колегія суддів,-
в и р і ш и л а:
Апеляційну скаргу ОСОБА_2, який діє в інтересах ОСОБА_3, задовольнити частково.
Рішення Старобільського районного суду Луганської області від 13 травня 2015 року змінити, скасувавши його в частині задоволення позовних вимог ОСОБА_4 в інтересах приватного підприємства «Юран», ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7 до ОСОБА_3 про визнання дійсним правочину - договору купівлі-продажу корпоративних прав, розірвання договору купівлі-продажу корпоративних прав, стягнення збитків, спричинених порушенням забов'язання і моральної шкоди, а також в частині стягнення з відповідача ОСОБА_3 на користь ОСОБА_4 судового збору в розмірі 3 654 (три тисячі шістсот п'ятдесят чотири) гривень.
Ухвалити в цій частині нове рішення, яким у задоволенні позовних вимог ОСОБА_4 в інтересах приватного підприємства «Юран», ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7 до ОСОБА_3 про визнання дійсним правочину - договору купівлі-продажу корпоративних прав, розірвання договору купівлі-продажу корпоративних прав, стягнення збитків, спричинених порушенням забов'язання і моральної шкоди,- відмовити.
В іншій частини рішення суду залишити без змін.
Рішення набирає законної сили з моменту його проголошення, однак може бути оскаржене в касаційному порядку протягом двадцяти днів з дня набрання рішенням законної сили безпосередньо до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.
Головуючий:
Судді:
Суд | Апеляційний суд Луганської області |
Дата ухвалення рішення | 02.07.2015 |
Оприлюднено | 14.07.2015 |
Номер документу | 46325211 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Луганської області
Романченко В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні