cpg1251 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
20.07.2015Справа № 910/16006/14
За скаргоюДержавного підприємства з питань поводження з відходами як вторинною сировиною на діїВідділу державної виконавчої служби Дніпровського районного управління юстиції у м. Києві у справі№910/16006/14 за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю «Діє Довіра» доДержавного підприємства з питань поводження з відходами як вторинною сировиною простягнення 215 646,43 грн. Суддя Босий В.П. Представники сторін: позивача:Мішайлов А.М.; відповідача:не з'явився; ВДВС:не з'явився.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
На розгляді господарського суду міста Києва знаходиться скарга Державного підприємства з питань поводження з відходами як вторинною сировиною на дії Відділу державної виконавчої служби Дніпровського районного управління юстиції у м. Києві у справі № 910/16006/14 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Діє Довіра» до Державного підприємства з питань поводження з відходами як вторинною сировиною про стягнення 215 646,43 грн.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 06.07.2015 розгляд скарги призначено на 20.07.2015.
Представник позивача в судове засідання з'явився, надав пояснення по суті скарги.
Представник відповідача (скаржника) в судове засідання не з'явився, про причини неявки суду не повідомив, хоча про місце і час розгляду скарги повідомлений належним чином.
Представник Відділу державної виконавчої служби Дніпровського районного управління юстиції у м. Києві в судове засідання не з'явився, про причини неявки суду не повідомив, хоча про місце і час розгляду скарги повідомлений належним чином, вимоги ухвали суду від 21.05.2015 не виконав.
Враховуючи неявку представників відповідача (скаржника), Відділу державної виконавчої служби Дніпровського районного управління юстиції у м. Києві в судове засідання та неподання витребуваних доказів, суд вважає за необхідне відкласти розгляд скарги відповідно до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України.
Керуючись ст.ст. 77, 86, 121-2 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Відкласти розгляд скарги на 17.08.15 об 11:50 год. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду міста Києва в залі судових засідань № 6 .
2. Викликати для участі у засіданні представників стягувача, боржника, Відділу державної виконавчої служби Дніпровського районного управління юстиції у м. Києві та визнати їх явку обов'язковою.
При цьому, представникам учасників судового процесу необхідно мати довіреність від імені юридичної особи у відповідності до положень ст. 28 Господарського процесуального кодексу України.
3. Зобов'язати учасників судового процесу виконати вимоги ухвали суду від 21.05.2015.
Суддя В.П. Босий
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 20.07.2015 |
Оприлюднено | 24.07.2015 |
Номер документу | 47106807 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Босий В.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні