номер провадження 6-а/151/3/15 року
У Х В А Л А
29.07.2015 року
Суддя Чечельницького районного суду Вінницької області Гарник М.С., одержавши заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Чечельницькому районі Вінницької області, зацікавлена особа Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління Вінницької області про заміну стягувача в виконавчому документі (постанови №2-а/229/893/12 від 04.04.2012 року та № 2-а/229/872/12 від 24.02.2012 року),-
ВСТАНОВИЛА:
заява відповідає вимогам ст. 106 КАС України, справа підсудна Чечельницькому районному суду.
Керуючись ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України, -
УХВАЛИЛА:
Відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Чечельницькому районі Вінницької області, зацікавлена особа Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління Вінницької області про заміну стягувача в виконавчому документі (постанови №2-а/229/893/12 від 04.04.2012 року та № 2-а/229/872/12 від 24.02.2012 року).
Попереднє судове засідання не проводити.
Справу призначити до розгляду по суті у приміщенні Чечельницького районного суду на 13.08.2015 року о 09 годині 00 хв.
Справа буде розглядатись в складі головуючої судді Гарник М.С. при секретарі Сутовській А.В.
Копію ухвали про відкриття провадження надіслати сторонам.
Копію позовної заяви та доданих до неї документів надіслати відповідачу та зацікавлені особі.
Запропонувати відповідачу та зацікавлені особі до початку розгляду справи подати письмові заперечення проти заяви та докази, які у них є. Зазначити для суб'єкта владних повноважень - відповідача про його обов'язок надати до початку розгляду справи у разі заперечення проти позову всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов.
Роз'яснити сторонам їх права та обов'язки відповідно до ст.ст. 49 та 51 КАС України.
Суддя
Стаття 49. Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі
1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.
2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:
1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;
2) знайомитися з матеріалами справи;
3) заявляти клопотання і відводи;
4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;
5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;
6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;
7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;
9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;
10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;
11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Стаття 51. Права та обов'язки сторін
1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхои подання письмової заяви.
2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Суд | Чечельницький районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 29.07.2015 |
Оприлюднено | 05.08.2015 |
Номер документу | 47690442 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Чечельницький районний суд Вінницької області
Гарник М. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні