2-7396/14
760/24651/14-ц
УХВАЛА
13 січня 2015 року суддя Солом`янського районного суду м. Києва Кицюк В.С., за участю секретаря Грінченко Є.С., позивача ОСОБА_2, розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю фірма «Іскра» про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду із вищезазначеним позовом.
Під час попереднього судового засідання позивачем заявлено клопотання про збільшення позовних вимог і надано документ під назвою «розрахунок вартості позову», з якого вбачається, що позивачем збільшено позовні вимоги до відповідача з 59311,08 грн. на 77251,06 грн.
В судовому засіданні на вимогу суду привести зазначений документ і заявлене усно клопотання у передбачену законом форму, зокрема, передбачену ст.119 ЦПК України, як то зазначити найменування суду, до якого подається заява, ім`я (найменування) позивача та відповідача, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв`язку, якщо такі відомі, зміст позовних вимог, ціну позову щодо вимог майнового характеру, виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування, і надати копію такої заяви для відповідача, що чітко регламентовано ст.120 ЦПК України, позивач відмовився.
Дотримання вимог статей 119-120 ЦПК України не тільки при пред`явленні позову, а й при зверненні до суду із заявами про збільшення позовних вимог, є імперативним правилом в тому числі і для суду на предмет перевірки позову і долучених до нього матеріалів і недопущення призначення непідготовленої справи (позову) до розгляду. Позовна заява не може ґрунтуватися на припущеннях.
Згідно ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без дотримання вимог, викладених у ст. ст. 119, 120 ЦПК України постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача та надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п`яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Якщо ж позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк не виконає всі вимоги, позовна заява вважатиметься неподаною і буде повернута позивачеві.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.119-121 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
«Розрахунок вартості позову», під яким позивач ОСОБА_2, розуміє заяву про збільшення своїх позовних вимог про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальність фірма «Іскра» на його користь нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, - залишити без руху .
Роз'яснити позивачеві, що зазначені в ухвалі недоліки ним можуть бути усунені протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо у встановлений строк виявлені недоліки не будуть усунуті, заява буде вважатись неподаною та буде повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.С. Кицюк
Суд | Солом'янський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 13.01.2015 |
Оприлюднено | 14.08.2015 |
Номер документу | 48241999 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Солом'янський районний суд міста Києва
Кицюк В. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні