ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
"25" серпня 2015 р. Справа № 903/918/15 Суддя господарського суду Волинської області Шум М. С., розглянувши матеріали по справі 903/918/15
за заявою Луцької об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Волинській області
до товариства з обмеженою відповідальністю «Біопетроль», м.Луцьк
про банкрутство
визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду та призначення розгляду заяви у підготовчому засіданні.
Керуючись ст. ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, ст.ст. 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13, 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" суд, -
ухвалив:
1. Заяву про порушення справи про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «Біопетроль» (вул. Рівненська, 25, м.Луцьк, 43000, код ЄДРПОУ 35494901 ) прийняти до розгляду.
2. Справу призначити до розгляду в підготовчому судовому засіданні на 15.09.2015 року на 10 год. 45 хв.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Волинської області (м.Луцьк, пр. Волі, 54а ) в залі судових засідань № 210 .
3. Автоматизованою системою з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України визначено ОСОБА_1 (Свідоцтво Міністерства юстиції України про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1441 від 18.07.2013 року, адреса: вул. Стахурського, 66/55, м.Вінниця, 21030, ідентифікаційний код НОМЕР_1).
Зобов'язати арбітражного керуючого ОСОБА_1 протягом трьох днів з дня отримання ухвали про прийняття заяви про порушення справи про банкрутство, надати господарському суду Волинської області заяву про його участь у справі з повідомлення про те, що він не належить до жодної з категорій осіб, зазначених у частині 2 статті 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", на паперовому носії.
4. Заборонити власнику майна (органу, уповноваженому управляти майном) боржника та боржнику приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби.
5. В порядку попередньої підготовки справи до розгляду зобов'язати подати господарському суду до 14.09.2015 року із супровідним листом через канцелярію суду:
5.1. Заявнику: додаткові пояснення щодо суми боргу з розмежуванням основної суми боргу та штрафних санкцій;
- при наявності інформацію щодо встановелння наявності зареєстрованого за боржником майна (запити до відповідних установ тощо).
5.2. Боржнику: до дати проведення підготовчого засідання надати суду та заявнику відзив на заяву про порушення справи про банкрутство. До відзиву боржника мають бути додані докази відправлення заявнику копії відзиву. Крім відомостей, передбачених ГПК України, у відзиві боржника мають бути зазначені:
- наявні у боржника заперечення щодо вимог заявника;
- загальна сума заборгованості боржника перед кредиторами та зобов'язаннями, що передбачають виплату грошей, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), з виплати заробітної плати;
- відомості про наявне у боржника майно, а також про всі рахунки боржника в установах банків та інших фінансово-кредитних установах, реквізити рахунків;
- відомості про всі рахунки, на яких обліковуються цінні папери, що належать боржнику у зберігачів, депозитаріїв, утримувачів, їх реквізити;
- відомості про проведення боржником діяльності, пов'язаної із державною таємницею;
- докази необґрунтованості вимог заявника (за їх наявності);
- відомості про наявність та місцезнаходження заставленого майна;
- копію статуту, оригінал статуту - для огляду у засіданні;
- при наявності докази, що підтверджують належність боржника до державних підприємств.
У відзиві боржника можуть бути зазначені й інші відомості, що мають значення для розгляду справи.
До відзиву боржника також можуть бути додані наявні у боржника клопотання.
До відзиву також додається довідка органів приватизації (органів, уповноважених управляти об'єктами державної власності) стосовно наявності або відсутності на балансі підприємства, щодо якого порушено справу про банкрутство, державного майна, що в процесі приватизації (корпоратизації) не увійшло до його статутного капіталу.
6. Явку уповноважених представників кредитора та боржника в судове засідання визнати обов'язковою.
7. Примірник ухвали для відома та виконання направити:
- Луцькій ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області, Київський майдан, 4, м.Луцьк;
- ТзОВ «Біопетроль», вул. Рівненська, 25, м.Луцьк;
- сектору з питань банкрутства Головного управління юстиції у Волинській області, вул. Володимирська, 1, м. Луцьк;
- відділу Державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції, вул.Винниченка, 27а, м. Луцьк;
- Реєстраційній службі Луцького МУЮ, вул. Лесі Українки, 35, м. Луцьк;
- арбітражному керуючому ОСОБА_1, вул. Стахурського, 66/55, м.Вінниця, 21030.
Суддя М. С. Шум
Суд | Господарський суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 25.08.2015 |
Оприлюднено | 31.08.2015 |
Номер документу | 48945923 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Волинської області
Шум Микола Сергійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні