Справа № 3-2284/11
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
"11" жовтня 2011 р.
Суддя Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу ОСОБА_1, розглянувши матеріали що надійшли з Дзержинського РВ КМУ УМВС України в Дніпропетровській області у відношенні :
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянин України, не працюючий, який проживає та зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3,
по ст.187 ч. 1 КпАП України,-
В С Т А Н О В И В:
03.09.2011 року в період часу з 09.00год. до 18.00год. гр. ОСОБА_2 не з’явився на реєстрацію до Дзержинського РВ, чим порушив адміністративний нагляд.
Правопорушник ОСОБА_2 в судовому засіданні свою провину в скоєному правопорушенні визнав повністю та просив суд суворо не карати.
Провина правопорушника, окрім визнання ним своєї вини, підтверджується постановою Солонянського районного суду Дніпропетровської області про встановлення адміністративного нагляду від 23.08.2011 року, рапортами, реєстраційним листом, поясненнями правопорушника та іншими письмовими матеріалами адміністративної справи.
У діях гр. ОСОБА_2 суд убачає склад правопорушення, передбаченого ст.187 ч. 1 КУпАП.
Відповідно до ст. 33 КУпАП при накладенні адміністративного стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують його відповідальність.
Суд при накладенні адміністративного стягнення враховує особу правопорушника, який вину визнав повністю, щиро розкаявся у скоєному. Вказані обставини суд визнає в якості пом’якшуючих відповідальність правопорушника.
Обставин, які обтяжують відповідальність судом не встановлено.
На підставі викладеного, з урахуванням характеру вчиненого правопорушення, суд вважає, що відносно правопорушника треба застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Суд, керуючись ст. ст. 33, 34, 283, 284, КУпАП ,-
П О С Т А Н О В И В :
Притягнути ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, до адміністративної відповідальності за ст. 187 ч. 1 КУпАП , з застосуванням відносно неї адміністративного стягнення вигляді штрафу в прибуток держави в сумі 51 грн. (п’ятдесят одна грн.).
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, що передбачено ст.. 294 КпАП України, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 КпАП України.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через Дзержинський районний суд м. Кривого Рогу.
Суддя:ОСОБА_1
Суд | Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу |
Дата ухвалення рішення | 11.10.2011 |
Оприлюднено | 01.09.2015 |
Номер документу | 49056139 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Каховський міськрайонний суд Херсонської області
Таранцов С. П.
Адмінправопорушення
Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Свистунова О. В.
Адмінправопорушення
Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області
Таратін В. О.
Адмінправопорушення
Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області
Таратін В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні