Справа № 2а- 16503/10/2070
Україна
ХАРКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі, закінчення підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду
27 грудня 2010 р. м. Харків
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Панов М.М., розглянувши адміністративний позов фізичної особи -підприємця ОСОБА_1 до ОСОБА_2 об'єднаної Державної податкової інспекції про скасування податкових повідомлень рішень ,-
ВСТАНОВИВ:
До ОСОБА_2 окружного адміністративного суду звернулась фізична особа -підприємць ОСОБА_1 з адміністративним позовом до ОСОБА_2 об'єднаної Державної податкової інспекції , в якому просить суд Скасувати податкове повідомлення-рішення ОСОБА_2 об'єднаної ДПІ № 0002511720/0 від 16.12.2010р. про визначення податкового зобов"язання зі сплати податку на добавлену вартість по вітчізняним товарім у розмірі 37875,50 грн. № 0002521720\0 від 16.12.2010р.Харківської об'єднаної ДПІ про визначення податкового зобов"язання зі сплати прибуткового податку з підприємницької діяльності у розмірі 13884,21 грн.
Розглянувши позовну заяву та додані до неї документи, суд вважає її такою, що повністю відповідає вимогам ст.ст. 105, 106 КАС України, підсудна ОСОБА_2 окружному адміністративному суду, проведення попереднього судового засідання не вважаю за необхідне
Справа підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства, підстав для її повернення або відмови у відкритті провадження не вбачається.
Враховуючи те, що всі підготовчі дії виконані в повному обсязі, за таких обставин, керуючись ст.ст. 105-107, 110, 121, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
У Х В А Л И В:
1. Відкрити провадження в адміністративній справі за адміністративним позовом фізичної особи -підприємця ОСОБА_1 до ОСОБА_2 об'єднаної Державної податкової інспекції про скасування податкових повідомлень рішень.
2. Відповідачу до судового засідання надати письмові заперечення проти позову, докази в обґрунтування заперечень.
3. Закінчити підготовку справи за позовною заявою фізичної особи -підприємця ОСОБА_1 до ОСОБА_2 об'єднаної Державної податкової інспекції про скасування податкових повідомлень рішень.
4. Призначити судовий розгляд адміністративної справи на 20.01.2011 о 10:30 у відкритому судовому засіданні у приміщенні ОСОБА_2 окружного адміністративного суду за адресою: за адресою: м. Харків, вул. Мар’їнська, 18 „Б-3В» , 3-й поверх, каб. № 30.
5. Адміністративна справа розглядатиметься суддею одноособово.
6 Копії даної ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
7 Роз'яснити особам, які беруть участь у справі, про те, що вони мають права і обов'язки, визначені ст.ст. 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України.
8. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Панов М.М.
Суд | Харківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 27.12.2010 |
Оприлюднено | 03.09.2015 |
Номер документу | 49278285 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Харківський окружний адміністративний суд
Панов М.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні