Справа № 2-6432/14
№760/21154/14-ц
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 жовтня 2014 року суддя Солом'янського районного суду міста Києва Зінченко С.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, за участю Прокуратури Солом'янського району м. Києва, Голови правління ГБК «Волгоградський» Полякова Анатолія Петровича про виділ частки майна, що є у спільній частковій власності, стягнення матеріальної та моральної шкоди, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду із зазначеним позовом.
Відповідно до чинного законодавства України позовна заява є процесуальним документом, який повинен містити в собі: найменування позивача і відповідача, їх місце проживання або знаходження, поштовий індекс, номер засобів зв'язку, якщо такий відомий; зміст позовних вимог; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину або наявність підстав для звільнення від доказування.
Тобто в позовній заяві має міститись посилання на те, до кого пред'явлений позов; що саме вимагає позивач (предмет позову); обставини, на яких ґрунтується вимога (матеріально-правова підстава позову); докази, що підтверджують ці обставини.
Таким чином, на цій стадії цивільного процесу позивач зобов'язаний виконувати вимоги щодо доведення певного кола фактів, що мають процесуальне значення, для підтвердження наявності права на пред'явлення позову та дотримання процесуального порядку його пред'явлення.
Позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України, оскільки позивач не зазначив обставини, тобто ті юридично значимі факти, на основі яких він залучає до участі у розгляді справи Прокуратуру Солом'янського району м. Києва та Голову правління ГБК «Волгоградський» Полякова Анатолія Петровича та в якості кого вони братимуть участь у розгляді справи.
Відповідно до ч. 1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених у ст. ст. 119, 120 цього Кодексу, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
Керуючись ст.ст. 119-121 ЦПК України, Законом України «Про судовий збір», суддя, -
У Х В А Л И В :
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, за участю Прокуратури Солом'янського району м. Києва, Голови правління ГБК «Волгоградський» Полякова Анатолія Петровича про виділ частки майна, що є у спільній частковій власності, стягнення матеріальної та моральної шкоди - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків на протязі трьох днів з дня отримання ним копії ухвали, шляхом подання нової позовної заяви з урахуванням вимог, викладених в ухвалі.
Роз'яснити, що в разі невиконання вимог, зазначених в ухвалі, позовна заява буде вважатися неподаною і повернута позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя С.В. Зінченко
Суд | Солом'янський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 01.10.2014 |
Оприлюднено | 07.09.2015 |
Номер документу | 49490969 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Солом'янський районний суд міста Києва
Зінченко С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні