номер провадження справи 11/61/12
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Запорізької області
УХВАЛА
12.07.12 Справа № 5009/2345/12
Господарський суд Запорізької області у складі:
головуючий –суддя Гончаренко С.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи
за позовом: Прокурор Приазовського району Запорізької області (вул. Фрунзе, буд. 2А, смт.Приазовське, Запорізька область, 72401) в інтересах в інтересах держави, в особі органу уповноваженого здійснювати відповідні функції держави у спірних правовідносинах –Приазовська районна державна адміністрація Запорізької області (вул. Леніна, буд. 31, смт.Приазовське, Запорізька область, 72401),
до відповідача-1: Воскресенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Приазовської районної ради Запорізької області (вул. Леніна, буд. 64-А, с. Воскресенка, Приазовський район, Запорізька область, 72414),
до відповідача-2: Сільськогосподарський виробничий кооператив “Агрофірма “Україна” (вул. Леніна, буд. 40, с. Воскресенка, Приазовський район, Запорізька область, 72414)
у присутності представників:
прокурора: Романов Р.О. –прокурор прокуратури Запорізької області;
позивача: не з'явився;
відповідача 1: не з'явився
відповідача 2: не з'явився
про: визнання договору недійсним, -
В С Т А Н О В И В :
В господарський суд надійшла позовна заява прокурора Приазовського району Запорізької області в інтересах в інтересах держави, в особі органу уповноваженого здійснювати відповідні функції держави у спірних правовідносинах –Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області про визнання недійсним договору спільної діяльності від 10.03.11, укладеного між Воскресенською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Приазовської районної ради Запорізької області та Сільськогосподарським виробничим кооперативом “Агрофірма “Україна”.
25.06.12 порушено провадження у справі і справа призначена до розгляду.
В ухвалі суд зобов'язав сторони надати документи, необхідні для повного, всебічного і об'єктивного розгляду справи.
Позивач і перший відповідач витребувані матеріали не надали.
Другий відповідач проти позову заперечує, посилаючись на те, що укладений з першим відповідачем договір спільної діяльності по обробітку землі та вирощуванню сільськогосподарських культур відповідає вимогам діючого законодавства. Просить визнати договір дійсним.
На підставі викладеного, керуючись ст. 77 Господарського процесуального Кодексу України,
У Х В А Л И В:
Розгляд справи відкласти на 09.08.12 о 10 год. 30 хв.
Позивачу і першому відповідачу виконати ухвалу суду від 25.06.12.
Прокурору і позивачу надати докази того, що право розпоряджатись земельною ділянкою, стосовно якої укладений спірний договір, закріплено за Приазовською районною державною адміністрацією; а також надати письмові доводи на заперечення другого відповідача.
Явка представників сторін обов'язкова.
Копію ухвали надіслати прокурору і сторонам у справі.
Суддя С.А. Гончаренко
За ухилення від виконання ухвали господарський суд вправі застосувати міри відповідальності, передбачені діючим законодавством.
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 12.07.2012 |
Оприлюднено | 17.09.2015 |
Номер документу | 50184501 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Гончаренко С.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні