П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
27 жовтня 2011 р. Справа №3-5458/11
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Магдич О. Г., розглянувши матеріали, які надійшли з Тернопільського РВ Управлінні МВС України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, працюючого приватним підприємцем, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2
за ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
Громадянин ОСОБА_1 24.09.2011 року близько 13 год. 00 хв. на торговій точці, що на ринку «Київський», здійснював реалізацію парфумів відомих закордонних брендів, використовуючи їх торговий знак без наявності на це будь-яких дозвільних документів та сертифікатів відповідності, чим порушив вимоги ст. 51-2 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину у скоєному визнав повністю, та щиро розкаявся у вчиненому.
Оцінюючи зібрані по справі докази в їх повній сукупності, приходжу до висновку, що вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення доведена матеріалами справи, дослідженими в судовому засіданні, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення ТЕ № 090527 від 24.09.2011 року, письмовими поясненнями правопорушника від 24.09.2011 року.
За таких обставин вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 51-2 КУпАП, тобто -незаконне використання об»єкта права інтелектуальної власності(літературного чи художнього твору, їх виконання, фонограми, передачі організації мовлення, комп»ютерної програми, бази даних, наукового відкриття, винаходу, корисної моделі, промислового зразка, знака для товарів і послуг, топографії інтегральної мікросхеми, раціоналізаторської пропозиції, сорту рослин тощо), привласнення авторства на такий об»єкт або інше умисне порушення прав на об»єкт інтелектуальної власності, що охороняється законом, а тому його слід притягнути до адміністративної відповідальності та накласти на нього адміністративне стягнення.
Накладаючи адміністративне стягнення враховую характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують відповідальність за адміністративне правопорушення, також відсутність обставин що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, і приходжу до переконання, що на нього слід накласти адміністративне стягнення у вигляді сплати штрафу в доход держави.
Керуючись ст.ст. 33; 51-2; 280; 283; 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.51-2 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 250 (двісті п»ятдесят) гривень.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області.
Суддя Тернопільського
міськрайонного суду ОСОБА_2
Суд | Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 27.10.2011 |
Оприлюднено | 24.09.2015 |
Номер документу | 50682218 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська
Воробйов В. Л.
Адмінправопорушення
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Магдич О. Г.
Адмінправопорушення
Бердянський міськрайонний суд Запорізької області
Богомолова Л. В.
Адмінправопорушення
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Тимченко С. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні