Баранівський районний суд Житомирської області
Справа № 3-1348/11
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27.01.2012 суддя Баранівського районного суду Васильчук О. В. , розглянувши матеріали, які надійшли від Баранівського РВ УМВС України у Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення: ОСОБА_1 ,ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого-
В С Т А Н О В И Л А:
28 жовтня 2011 року ОСОБА_1 близько 14 год. 00 хвилин в АДРЕСА_1 ображав нецензурними словами свою матір ОСОБА_2
Зазначеними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто насильство в сім»ї.
В судове засідання на виклик суду ОСОБА_1 не з'явився і не повідомив суду причину своєї неявки, про час і місце розгляду справи повідомлений належно, про що свідчить поштове повідомлення.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні даного правопорушення підтверджується його письмовими поясненнями, даними під час складання протоколу, де він визнав свою вину, та письмовими поясненнями ОСОБА_2
При накладенні адміністративного стягнення суддя враховує особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, вважаю доцільним застосувати стягнення у виді штрафу.
Керуючись ст. ст. 33, ч.1 173-2, 283 - 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
П О С Т А Н О В И Л А:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 70 ( сімдесят ) гривень.
Постанова протягом десяти днів з дня її винесення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Житомирської області через Баранівський районний суд.
Суддя: О.В. Васильчук
Суд | Баранівський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 27.01.2012 |
Оприлюднено | 25.09.2015 |
Номер документу | 50734516 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська
Тюлюнова В. Г.
Адмінправопорушення
Овідіопольський районний суд Одеської області
Курочка В. М.
Адмінправопорушення
Шосткинський міськрайонний суд Сумської області
Сінгур В. О.
Адмінправопорушення
Снятинський районний суд Івано-Франківської області
Собко В.М. В. М.
Адмінправопорушення
Баранівський районний суд Житомирської області
Васильчук О. В.
Адмінправопорушення
Роздільнянський районний суд Одеської області
Панчук А. І.
Адмінправопорушення
Бершадський районний суд Вінницької області
Полотнянко Ю. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні