Ухвала
від 21.10.2010 по справі 48/78-10
ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

УХВАЛА

про прийняття апеляційної скарги до провадження

"21" жовтня 2010 р. Справа № 48/78-10 (н.р. 24/75-09)

Колегія суддів у складі: головуючий суддя Істоміна О.А., суддя Такмаков Ю.В.*, суддя Барбашова С.В.

розглянувши апеляційну скаргу Заступника прокурора Харківської області, м. Харків в інтересах держави в особі СТГО "Південна залізниця" (вх. № 3511 Х/3) на ухвалу господарського суду Харківської області від 07.10.10 р. у справі № 48/78-10 (н.р. 24/75-09)

по скарзі Приватного підприємства "Яхтінг" на дії державного виконавця підрозділу примусового виконання рішень Відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області ОСОБА_1 та клопотанням про скорочення строку зупинення виконавчого провадження по справі

за позовом Приватного підприємства "Яхтінг", с. Комунар, Харківська область

до Статутного територіально-галузевого об'єднання "Південна залізниця", м. Харків за участю Харківського міжрайонного транспортного прокурора

про стягнення 6 002 641,34 грн.

та за зустрічним позовом Статутного територіально-галузевого об'єднання "Південна залізниця", м. Харків

до Приватного підприємства "Яхтінг", с. Комунар, Харківська область

про стягнення 5 288 791,11 грн.,-

ВСТАНОВИЛА:

ПП "Яхтінг", звернувся до господарського суду Харківської області зі скаргою на дії державного виконавця підрозділу примусового виконання рішень Відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області ОСОБА_1, в якій просив суд визнати неправомірними дії державного виконавця підрозділу примусового виконання рішень Відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області ОСОБА_1 щодо зупинення виконавчого провадження. Скоротити строк зупинення виконавчого провадження до 24.09.2010 р., по закінченню якого виконавче провадження підлягає поновленню. Скасувати постанову про зупинення виконавчого провадження від 23.09.2010 р., яка винесена державним виконавцем Барановою Я.О.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 07.10.2010 р. по справі № 48/78-10 (н.р. 24/75-09) (головуючий суддя - Мамалуй О.О., суддя - Погорелова О.В., суддя - Шатерніков М.І.) в задоволенні скарги Приватного підприємства "Яхтінг" щодо визнання неправомірними дій державного виконавця підрозділу примусового виконання рішень Відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області ОСОБА_1 щодо зупинення виконавчого провадження та скасування постанови про зупинення виконавчого провадження від 23.09.2010 р. - відмовлено. Скорочено строк зупинення виконавчого провадження (№ 21208457, відкритого 07.09.2010 р. старшим державним виконавцем підрозділу примусового виконання рішень Відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області ОСОБА_1О.) до 13 жовтня 2010 року.

Заступник прокурора Харківської області в інтересах держави в особі СТГО "Південна залізниця" звернувся до Харківського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати ухвалу господарського суду Харківської області від 07.10.2010 року по справі № 48/78-10 (н.р. 24/75-09) в частині скорочення строку зупинення виконавчого провадження та ухвалити постанову, якою відмовити у задоволенні скарги ПП "Яхтінг".

Перевіривши матеріали апеляційної скарги, колегія суддів вважає їх достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження.

Керуючись статтями 86, 91, 93, 98 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

1. Прийняти апеляційну скаргу до провадження.

2. Розгляд скарги призначити на "02" листопада 2010 р. о 17:00 год. у приміщенні Харківського апеляційного господарського суду за адресою: 61022, місто Харків, пр. Леніна 5, 1-й поверх., каб. № 108.

3. Запропонувати ПП "Яхтінг" та СТГО "Південна залізниця" не менш ніж за три дні до початку судового засідання надати суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу з посиланням на відповідні норми чинного законодавства в обґрунтування своєї позиції по справі та докази на підтвердження своїх заперечень.

4. Викликати в судове засідання представників сторін та учасників судового процесу з належним чином оформленими повноваженнями. Про неможливість прибуття письмово повідомити суд.

5. Попередити сторони та учасників процесу, що у разі неявки їх представників у судове засідання та ненадання витребуваних судом документів справа може бути розглянута за наявними в ній матеріалами.

Головуючий суддя Істоміна О.А.

Суддя Такмаков Ю.В.*

Суддя Барбашова С.В.

СудХарківський апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення21.10.2010
Оприлюднено28.09.2015
Номер документу50928800
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —48/78-10

Ухвала від 29.04.2011

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Білецька А.М.

Ухвала від 27.07.2010

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Терещенко О.І.

Ухвала від 14.04.2011

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Білецька А.М.

Ухвала від 28.10.2010

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Такмаков Ю.В.*

Ухвала від 21.10.2010

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Такмаков Ю.В.*

Ухвала від 31.05.2010

Господарське

Господарський суд Харківської області

Крестьянінов О.О.

Ухвала від 03.03.2011

Господарське

Господарський суд Харківської області

Мамалуй О.О.

Ухвала від 17.02.2011

Господарське

Господарський суд Харківської області

Мамалуй О.О.

Ухвала від 08.02.2011

Господарське

Господарський суд Харківської області

Мамалуй О.О.

Ухвала від 24.02.2011

Господарське

Господарський суд Харківської області

Мамалуй О.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні