ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1 У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
м. Київ
23 серпня 2011 року № 2а-11956/11/2670
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Кармазін О.А., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ДСГ» доДержавної податкової інспекції у Святошинському районі міста Києва про визнання нечинним податкового повідомлення-рішення № НОМЕР_1 від 27.05.2011 про застосування до позивача штрафних (фінансових) санкцій у розмірі одна гривня,- ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ДСГ»звернулось з позовною заявою до Державної податкової інспекції у Святошинському районі міста Києва про визнання нечинним податкового повідомлення-рішення № НОМЕР_1 від 27.05.2011 про застосування до позивача штрафних (фінансових) санкцій у розмірі одна гривня.
Відповідно до положень статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, зокрема, чи: відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу; належить позовну заяву розглядати в порядку адміністративного судочинства; подано адміністративний позов у строк, установлений; немає інших підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до ч. 7 ст. 56 КАС України законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом.
Частиною 2 ст. 58 КАС України визначено, що повноваження законних представників підтверджуються документами, які, зокрема, стверджують займану ними посаду.
Частиною п'ятою ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що у випадку подання позовної заяви представником з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Як вбачається з матеріалів позовної заяви, вона підписана ОСОБА_1, який діє на підставі наявної в матеріалах справи довіреності як уповноважений представник, яка в свою чергу підписана директором позивача ОСОБА_2
Однак, всупереч наведеному, позивачем не надано рішення установчих зборів учасників товариства про призначення директора, статуту підприємства, а також витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців стосовно позивача, які є необхідними в контексті перевірки дотримання вимог п. 1 ч. 1 ст. 106 КАС України щодо наявності у позивача адміністративної процесуальної дієздатності, а у голови правління (виконуючого обов'язки) -відповідних повноважень.
До того ж, всупереч частині п'ятій статті 106 КАС України у вступній частині позовної заяви також не зазначено поштової адреси представника, номеру засобу зв'язку, адреси електронної пошти.
Крім того, відповідно до ч. 2 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом.
Письмовими доказами є документи, які за змістом ч. 2 ст. 69, ч. 4 ст. 79, п. 6 ч. 1 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України подаються в оригіналах або належним чином засвідчених копіях .
Згідно з пунктом 5.27 наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 07 квітня 2003 р. № 55 копія документа засвідчується відміткою, що складається зі слів "Згідно з оригіналом", назвою посади, особистим підписом особи, яка засвідчує копію, її ініціалами та прізвищем, датою засвідчення копії, що проставляється у лівому нижньому куті документа.
В порушення зазначених вимог, додані до позовної заяви документи засвідчені невідомою особою без визначення його посади, прізвища та ініціалів, дати засвідчення копій, а також без надання доказів уповноваження такої особи (довіреності).
Виходячи з наведеного, суд приходить до висновку, що позовна заява не відповідає вищевказаним вимогам положень статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України і позивачу належить усунути вищенаведені недоліки в строк до 02 вересня 2011 року включно , а саме надати безпосередньо до канцелярії суду: (1) рішення установчих зборів учасників товариства про призначення директора, статут підприємства, а також витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців стосовно позивача; (2) визначення у позовній заяві поштової адреси представника, номеру засобу зв'язку, адреси електронної пошти, якщо такі є; (3) належним чином засвідчені копії матеріалів доданих до позовної заяви.
Керуючись ст. 106, ч. 1 ст. 108, ст. 160, ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя -
У Х В А Л И В:
1. Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ДСГ»залишити без руху.
2. Встановити позивачу строк для усунення недоліків 02 вересня 2011 року
3. Попередити позивача про те, що у випадку неусунення недоліків позовної заяви позовна заява буде повернута йому відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України.
4. Копію ухвали невідкладно надіслати особі, що звернулася із позовною заявою.
Ухвала набирає законної сили в порядку та в строки, передбачені ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України. Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в строки і порядку передбачені статтями 185 - 187 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя О.А. Кармазін
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 23.08.2011 |
Оприлюднено | 30.09.2015 |
Номер документу | 50967185 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Кармазін О.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні