30.09.2014
Справа № 638/15997/14-ц
2/638/6388/14
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 вересня 2014 року Дзержинський районний суд м. Харкова в складі
Головуючого судді Гайдук Л.П.,
При секретарі Литвиненко М.А.
розглянувши заяву позивача ТОВ «Пріоритет-інтер» - про забезпечення позову по цивільній справі за позовом ТОВ «Пріоритет-інтер» до ОСОБА_1, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ТОВ «Фарватер Інвест», ТОВ «Рент Центр», ТОВ «Юридична компанія «Амстердам», Реєстраційна служба Харківського міського управління юстиції, АТ «ОТП Банк», ОСОБА_2 про витребування майна з чужого незаконного володіння та визнання права власності на нерухоме майно, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач ТОВ «Пріоритет-інтер» звернувся з позовом до ОСОБА_1, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ТОВ «Фарватер Інвест», ТОВ «Рент Центр», ТОВ «Юридична компанія «Амстердам», Реєстраційна служба Харківського міського управління юстиції, АТ «ОТП Банк», ОСОБА_2 про витребування майна з чужого незаконного володіння та визнання права власності на нерухоме майно.
Позивач звернувся до суду із заявою про забезпечення доказів, в якій просить витребувати від Реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції (61001, м. Харків, вул. Короленка, 16) засвідчені копії правовстановлюючих документів останнього власника нежитлових приміщень 6-го (шостого) поверху № 1, № 4, № 5, № 8-:-14, № 16-:-20, № І, загальною площею 238,6 кв. м. та нежитлових приміщень 7-го поверху (сьомого поверху) № 7-:-9, № 12-:-15, № ІІІ загальною площею 107, 2 кв. м. в літ. «А-6-8», що знаходяться за адресою: місто Харків, майдан Конституції , будинок № 1.
Відповідно до ст. 133 ЦПК України особи, які беруть участь у справі і вважають, що подання потрібних доказів є неможливим або у них є складнощі в поданні цих доказів, мають право заявити клопотання про забезпечення цих доказів.
Способами забезпечення судом доказів є допит свідків, призначення експертизи, витребування та (або) огляд доказів, у тому числі за їх місцезнаходженням. У необхідних випадках судом можуть бути застосовані інші способи забезпечення доказів.
Статтею 134 ЦПК України передбачено, що у заяві про забезпечення доказів повинні бути зазначені: докази, які необхідно забезпечити, обставини, що можуть бути підтверджені цими доказами, обставини, які свідчать про те, що подання потрібних доказів може стати неможливим або ускладненим, а також, для якої потрібні ці докази або з якою метою потрібно їх забезпечити.
В силу ст. 135 ЦПК України, заява про забезпечення доказів розглядається судом, який розглядає справу, а якщо позов ще не пред’явлено, - місцевим загальним судом, у межах територіальної підсудності якого можуть бути вчинені процесуальні дії щодо забезпечення доказів.
Відповідно до ч. 2 ст. 135 ЦПК України заява про забезпечення доказів розглядається протягом п’яти днів з дня її надходження з повідомленням сторін та інших осіб, які беруть участь у справі. Присутність цих осіб не є обов'язковою.
Питання про забезпечення доказів вирішується ухвалою.
Оскарження ухвали про забезпечення доказів не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає розгляду справи.
Відповідно до ст. 137 ЦПК України, докази які вимагає суд, направляються до суду безпосередньо.
Таким чином, суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню, а зазначені документи витребуванню.
Керуючись ст.133-135, 137 ЦПК України суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву Позивача ОСОБА_3 з обмеженою відповідальністю «Пріоритет-інтер» (63200, Харківська область, Нововодолазький район, смт. Нова Водолага, вул. Гагаріна, 1, офіс 305, код ЄДРПОУ 32826967) про забезпечення доказів задовольнити.
Витребувати з Реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції (61001, м. Харків, вул. Короленка, 16) належним чином засвідчені копії правовстановлюючих документів останнього власника нежитлових приміщень 6-го (шостого) поверху № 1, № 4, № 5, № 8-:-14, № 16-:-20, № І, загальною площею 238,6 кв. м. та нежитлових приміщень 7-го поверху (сьомого поверху) № 7-:-9, № 12-:-15, № ІІІ загальною площею 107, 2 кв. м. в літ. «А-6-8», що знаходяться за адресою: місто Харків, майдан Конституції , будинок № 1.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через Дзержинський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня винесення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5- днів з дня отримання копії ухвали.
Оскарження ухвали про забезпечення доказів не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає розгляду справи.
Головуючий суддя:
Суд | Дзержинський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 30.09.2014 |
Оприлюднено | 30.09.2015 |
Номер документу | 51085076 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дзержинський районний суд м.Харкова
Гайдук Л. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні