Справа № 815/6958/13-а
У Х В А Л А
03 жовтня 2013 року м. Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Балан Я.В., вивчивши адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Українська кабельна компанія» (код ЄДРПОУ 31595602) до Державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси ГУ Міндоходів в Одеській області про визнання протиправними скасування податкових повідомлень-рішень № НОМЕР_1 від 24.09.2013 року та № НОМЕР_2 від 24.09.2013 року, -
В С Т А Н О В И В:
До суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Українська кабельна компанія» (код ЄДРПОУ 31595602) до Державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси ГУ Міндоходів в Одеській області про визнання протиправними та скасування податкового повідомлення-рішення № НОМЕР_1 від 24.09.2013 року та податкове повідомлення-рішення № НОМЕР_2 від 24.09.2013 року Державної податкової інспекції у Малиновському районі ГУ Міндоходів в Одеській області.
Справа підсудна ОСОБА_1 окружному адміністративному суду.
Позов подано і оформлено відповідно до вимог ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Передбачені ст. 109 Кодексу адміністративного судочинства України підстави для відмови у відкритті провадження по справі не встановлені.
На підставі викладеного, з метою з’ясування можливості врегулювання спору до судового розгляду справи та забезпечення всебічного та об’єктивного вирішення справи протягом розумного строку, керуючись ст.ст. 5, 6, 71, 106, 107, 110 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
У Х В А Л И В :
Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Українська кабельна компанія» (код ЄДРПОУ 31595602) до Державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси ГУ Міндоходів в Одеській області про визнання протиправними та скасування податкового повідомлення-рішення № НОМЕР_1 від 24.09.2013 року та податкове повідомлення-рішення № НОМЕР_2 від 24.09.2013 року Державної податкової інспекції у Малиновському районі ГУ Міндоходів в Одеській області.
Справа розглядатиметься одноособово суддею Балан Я.В.
Розпочати підготовку справи до судового розгляду.
Запропонувати відповідачу надати до суду письмові заперечення проти позову та їх правове обґрунтування, докази на підтвердження заперечень - у п’ятиденний строк з дня отримання ухвали суду.
В порядку підготовки справи до судового розгляду зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська кабельна компанія» подати до суду у строк до дати судового засідання додаткові докази (докази, що подаються в копіях, повинні бути засвідченні), зокрема:
- власне письмове підтвердження (довідку) того, що у провадженні судів України немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення з такого спору;
- письмові докази на підтвердження правомірності формування податкового кредиту з підприємством-контрагентом, по якому в акті перевірки встановлено порушення; декларацію з податку на додану вартість за березень 2011 року з усіма додатками (розшифровки податкових зобов’язань, реєстри виданих та отриманих податкових накладних тощо); декларацію з податку на прибуток приватних підприємств за І квартал 2011 року та інші документи, які можуть бути використані як докази в даній справі (первинні/бухгалтерські документи по взаємовідносинам з ТОВ «Агентство незалежної експертизи М.Т.К» тощо).
Витребувати у ДПІ у Малиновському районі ГУ Міндоходів в Одеській області:
- письмові докази на підтвердження обставин, викладених в акті перевірки;
- усі використані відповідачем документи при прийнятті спірного податкового повідомлення-рішення, в обов’язковому порядку:
- Акт ДПІ у Печерському районі м. Києва № 111/22-4/31663276 від 07.03.2012 року «Про неможливість проведення зустрічної звірки Товариства з обмеженою відповідальністю «Агентство незалежної експертизи М.Т.К» з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства за період з 01.10.2008 року по 30.09.2011 року»;
- постанова старшого слідчого з ОВС СУ ДПС у м. Києві від 02.03.2012 року про порушення кримінальної справи та об’єднання кримінальних справ та прийняття до свого провадження, тощо.
Закінчити підготовче провадження і призначити справу до судового розгляду на 09 жовтня 2013 року о 10 год. 30 хв.
Засідання відбудеться в приміщенні ОСОБА_1 окружного адміністративного суду в залі судових засідань № 31 за адресою: 65062, м.Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14.
Копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі та призначення справи до судового розгляду з витягом про процесуальні права і обов’язки невідкладно направити сторонам.
Про час і місце судового засідання повідомити сторони у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Я.В. Балан
10:30
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.10.2013 |
Оприлюднено | 01.10.2015 |
Номер документу | 51357040 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Балан Я. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні