ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
"13" листопада 2012 р.Справа № 11/32/5022-889/2012
УХВАЛА
про відкладення розгляду справи
Господарський суд Тернопільської області
у складі судді Сидорук А.М.
Розглянув матеріали справи
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Дукат", вул. Подільська,5, м. Тернопіль, 46000.
до відповідача 1: Суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1, вул. Тарнавського,26/72, м. Тернопіль, 46016.
до відповідача 2 : Товариства з обмеженою відповідальністю "Вентиляційний максимум", вул. Погрузна,9, м. Новомосковськ, Дніпропетровська область, 51200.
про стягнення заборгованості в сумі 126 358 грн. 16 коп.
За участю представників сторін
Позивача: ОСОБА_2 - представник;
Відповідач 1: не з"явився;
Відповідач 2: ОСОБА_3 -директор.
Суть справи: Товариство з обмеженою відповідальністю "Фірма "Дукат", вул. Подільська,5, м. Тернопіль звернулось до господарського суду Тернопільської області з позовною заявою до суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1, вул. Тарнавського,26/72, м. Тернопіль та до товариства з обмеженою відповідальністю "Вентиляційний максимум", вул. Погрузна, 9, м. Новомосковськ, Дніпропетровська область про стягнення заборгованості в сумі 126 358 грн. 16 коп.
Ухвалою господарського суду Тернопільської області від 29 жовтня 2012 року порушено провадження у справі та розгляд справи призначено на 13 листопада 2012 року.
Представник позивача надав суду копії довідок про включення відповідача 1 та відповідача 2 до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців.
Представник відповідача 2 надав суду копію договору від 15.03.2008р. укладеного між ТОВ "Доспель Україна" та ТОВ "Вентиляційний максимум".
Відповідач 1 в судове засідання не з"явився, витребуваних ухвалою господарського суду Тернопільської області документів не надав.
Представник відповідача ТОВ "Вентиляційний максимум" в судовому засіданні заявив усне клопотання про відкладення розгляду справи для подання господарському суду до початку розгляду справи зустрічної позовної заяви, яка надіслана позивачем поштою на адресу господарського суду Тернопільської області. В підтвердження даного клопотання представником відповідача надано суду копію позовної заяви /зустрічної/ Товариства з обмеженою відповідальністю "Вентиляційний максимум", вул. Погрузна,9, м. Новомосковськ, Дніпропетровська область до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Дукат", вул. Подільська,5, м. Тернопіль; Товариства з обмеженою відповідальністю "Доспель Україна", м.Київ, вул..Гарматна, 6 про визнання недійсним договору цесії № 5 від 25.01.2011р. та копію квитанції від 09.11.2012р. про сплату судового збору в сумі 1118,00 грн.
Відповідно до ст.60 Господарського процесуального кодексу України відповідач має право до початку розгляду господарським судом справи по суті подати до позивача зустрічний позов для спільного розгляду з первісним позовом.
Розглянувши клопотання відповідача 2 про відкладення розгляду справи та приймаючи до уваги, що суд не перейшов до розгляду справи по суті; представник відповідача заявив усне клопотання про відкладення розгляду справи в зв'язку з поданням зустрічної позовної заяви до початку розгляду справи, господарський суд вважає за можливе відкласти розгляд справи в межах строків, встановлених ст. 69 Господарського процесуального кодексу України.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Розгляд справи відкласти на 27 листопада 2012 року на 14 год. 30 хв.
2. Зобов'язати сторони подати до дня розгляду справи:
Позивача: докази часткової сплати відповідачем 2 за поставлений товар в сумі 23 014 грн. 00коп.
Відповідача 1: обґрунтований, документально підтверджений відзив на позовну заяву.
Відповідача 2: оригінал договору від 15.03.2008р. укладеного між ТОВ "Доспель Україна" та ТОВ "Вентиляційний максимум"; докази часткової сплати за поставлений товар в сумі 23 014 грн. 00коп.; обґрунтований, документально підтверджений відзив на позовну заяву.
3. Ухвалу направити сторонам по справі.
Суддя А.М. Сидорук
Суд | Господарський суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 13.11.2012 |
Оприлюднено | 02.10.2015 |
Номер документу | 51413470 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Тернопільської області
Сидорук А.М.
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Кармазіна Леся Петрівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні