У Х В А Л А
про виправлення описки
31 січня 2012 р. Справа № 2а/0270/5089/11
м. Вінниця
Вінницький окружний адміністративний суд в складі: головуючого судді Чернюк Алли Юріївни, суддів Загороднюка Андрія Григоровича, Яремчука Костянтина Олександровича, розглянувши в порядку письмового провадження матеріали справи № 2а/0270/5089/11 за позовом Приватного підприємства "Джерело" до Державної виконавчої служби України в особі відділу примусового виконання рішень, третя особа яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Публічне акціонерне товариство "Укрсоцбанк" про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язати вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Вінницького окружного адміністративного суду перебувала адміністративна справа за позовом Приватного підприємства "Джерело" до Державної виконавчої служби України в особі відділу примусового виконання рішень, третя особа яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Публічне акціонерне товариство "Укрсоцбанк" про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язати вчинити певні дії.
23.01.2012р. по вище зазначеній адміністративній справі винесено рішення про часткове задоволення позовних вимог.
Однак, судом встановлено, що при оформленні резолютивної частини повного тексту постанови допущено помилку, а саме визначено що відшкодуванню з Державного бюджету на користь ПП "Джерело" підлягають судові витрати в сумі 30 грн. 06 коп., тоді як необхідно 15 грн.06 коп.
Відповідно до положень ч. 1 ст. 169 КАС України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження, що визначено ч.2 ст. 169 КАС України.
Таким чином, суд приходить до висновку, що допущена помилка підлягає виправленню.
Керуючись ст.ст. 160, 165, 169, 186, 254 КАС України, суд -
УХВАЛИВ :
Виправити помилку допущену судом при оформленні резолютивної частина повного тексу постанови суду від 23.01.2012р., а саме вважати що відшкодуванню з Державного бюджету на користь ПП "Джерело" належать судові витрати в сумі 15 грн.06 коп.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 КАС України. Відповідно до ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Головуючий суддя Чернюк Алла Юріївна
Судді Загороднюк Андрій Григорович
ОСОБА_1
Суд | Вінницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 31.01.2012 |
Оприлюднено | 07.10.2015 |
Номер документу | 51841413 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Чернюк Алла Юріївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні