Справа № 1570/5384/2012
УХВАЛА
19 вересня 2012 року м. Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Корой С.М., розглянувши адміністративний позов товариства з обмеженою відповідальністю «Рапс-Ексім»до Ізмаїльської об'єднаної державної податкової інспекції Одеської області Державної податкової служби про скасування податкових повідомлень –рішень,-
ВСТАНОВИВ:
До Одеського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява товариства з обмеженою відповідальністю «Рапс-Ексім»до Ізмаїльської об'єднаної державної податкової інспекції Одеської області Державної податкової служби в якій позивач просить скасувати податкове повідомлення –рішення №0000632280 від 27.08.2012 року, податкове повідомлення –рішення №0000642280 від 27.08.2012 року, податкове повідомлення –рішення №0000652280 від 27.08.2012 року про застосування та стягнення сум штрафних санкцій за порушення податкового законодавства до ТОВ «Рапс-Ексім»на підставі даних Акту перевірки від 09 серпня 2012 року №1101/2280/33878754.
Відповідно до ст. 114 КАС України суд може запропонувати особам, які беруть участь у справі, доповнити чи пояснити певні обставини, а також надати суду додаткові докази у строк, встановлений судом. Питання про прийняття доказів, наданих з порушенням строку, встановленого судом, вирішується судом з урахуванням поважності причин несвоєчасного надання доказів.
Відповідно до ч.4 ст.122 КАС України особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі особи, які беруть участь у справі, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
Відповідно до положень статей 128, 129 КАС України, наслідками неприбуття особи яка бере участь у справі, а також свідка, експерта, спеціаліста до суду у судове засідання можуть бути, відповідно: відкладення розгляду справи, залишення позовної заяви без розгляду (у разі повторного неприбуття позивача), вирішення справи на підставі наявних у ній доказів (у разі неприбуття відповідача - суб'єкта владних повноважень), привід (у разі неприбуття свідка, експерта, спеціаліста).
Керуючись ст.ст. 110, 114, 121, 122, 128, 129, 160 КАС України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Закінчити підготовче провадження за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Рапс-Ексім»до Ізмаїльської об'єднаної державної податкової інспекції Одеської області Державної податкової служби про скасування податкових повідомлень –рішень та призначити справу до судового розгляду на 01.10.2012 року о 12:00 годині.
Запропонувати особам які беруть участь у справі подати суду у судове засідання всі наявні та раніше не подані докази, а також повідомити суд про поважні причини неможливості прибуття до суду у разі їх наявності.
Судовий розгляд справи відбудеться в приміщенні Одеського окружного адміністративного суду за адресою м.Одеса вул. Фонтанська дорога, 14, в залі судових засідань №15.
Про час і місце судового засідання повідомити сторони у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя С.М.Корой
01 січня 2012 року 12:00
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.09.2012 |
Оприлюднено | 08.10.2015 |
Номер документу | 51853195 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Корой С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні