Ухвала
від 21.08.2015 по справі 804/2506/15
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

21 серпня 2015 рокусправа № 804/2506/15

Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Малиш Н.І.

ознайомившись з матеріалами адміністративної справи по апеляційній скарзі Верхньодніпровської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 31 березня 2015року у справі: № 804/2506/15 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Електрон" до Верхньодніпровської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення -рішення, -

в с т а н о в и в:

           20 серпня 2015 року Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом здійснено повторний автоматичний розподіл справи № 804/2506/15 у зв'язку з настанням обставин, які унеможливлюють участь судді Мельника В.В. у розгляді справи, що може мати наслідки порушення строку розгляду, передбаченого відповідним процесуальним законом та призначено дану справу до розгляду судді - доповідачу Малиш Н.І.

          Відповідно до ч. 2 ст. 26 КАС України, у разі неможливості продовження розгляду адміністративної справи одним із суддів до розгляду залучається інший суддя, який визначається в порядку , встановленому частиною третьою статті151 цього Кодексу. Якщо нового суддю залучено під час судового розгляду , судовий розгляд адміністративної справи починається з початку.

          Передбачені ст.190 КАС України необхідні підготовчі дії, пов'язані з призначенням справи до апеляційного розгляду проведені і справа може бути призначена до розгляду

          Керуючись ст. 190 КАС України, суддя, -

у х в а л и в:

          Прийняти справу № 804/2506/15 до провадження.

Призначити справу до розгляду в апеляційному суді 01 жовтня 2015 року о 10:00.

          Справу буде розглянуто колегією суддів у складі: судді – Малиш Н.І. (головуючий), суддів - Баранник Н.П. Щербак А.А.

          Судове засідання відбудеться в залі судових засідань в приміщенні Дніпропетовського апеляційного адміністративного суду за адресою м. Дніпропетровськ, пр. ім. Газети "Правда" 29 кім.504.

          В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Копії даної ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та оскарженню не підлягає.

Суддя Н.І Малиш

СудДніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення21.08.2015
Оприлюднено08.10.2015
Номер документу51883720
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —804/2506/15

Ухвала від 16.11.2015

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Цвіркун Ю.І.

Ухвала від 01.10.2015

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Малиш Н.І.

Ухвала від 21.08.2015

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Малиш Н.І.

Ухвала від 07.08.2015

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Мельник В.В.

Ухвала від 07.08.2015

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Мельник В.В.

Ухвала від 11.02.2015

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Олійник Віктор Миколайович

Постанова від 31.03.2015

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Олійник Віктор Миколайович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні