ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
08 жовтня 2015 року м. Київ К/800/5530/15
Суддя Вищого адміністративного суду України Кошіль В.В. ,
розглянувши матеріали касаційної скарги Варвинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області
на ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 29.01.2015
та постанову Чернігівського окружного адміністративного суду від 10.02.2014
у справі № 825/19/14
за позовом Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Батьківщина
до Варвинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Чернігівській області
про скасування податкових повідомлень-рішень, -
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 12.02.2015 відкрито касаційне провадження за скаргою Варвинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області.
У справі проведено необхідні підготовчі дії, достатні для закінчення підготовки та призначення справи до касаційного розгляду.
Керуючись ст. 215 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Закінчити підготовку справи до касаційного розгляду за скаргою Варвинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області.
2. Розгляд касаційної скарги призначити на 20.10.2015 о 14 год. 00 хв. в приміщенні Вищого адміністративного суду України за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8.
3. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.В. Кошіль
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 08.10.2015 |
Оприлюднено | 13.10.2015 |
Номер документу | 52153875 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Кошіль В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні