КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ПОЛТАВИ
Справа №2н-750/10
Провадження № 750/10
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09.12.2010 року Київський районний суд м. Полтави в складі:
головуючої судді - Чумак О.В.,
розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу, який виданий Київським районним судом м. Полтави 25 жовтня 2010 року за заявою ПОКВПТ „ПолтаватеплоенергоВ» за вимогою про стягнення з ОСОБА_2 (після реєстрації шлюбу ОСОБА_1) ОСОБА_3 заборгованості за послуги з теплопостачання, -
ВСТАНОВИВ:
08.12.2010 року боржник ОСОБА_2 (після реєстрації шлюбу ОСОБА_1) ОСОБА_3 звернулася в суд із заявою про скасування судового наказу, виданого 25.10.2010 року Київським районним судом м. Полтави.
Згідно зі статтею 105 Цивільного процесуального кодексу України ( далі - ЦПК України) боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі і має відповідати вимогам ч. 3-5 ст. 105 ЦПК України.
Відповідно до ч. 3-6 ст. 105 ЦПК України у заяві про скасування судового наказу має бути зазначено: найменування суду, в який подається заява; імВ»я (найменування) стягувана та боржника, а також імВ»я (найменування) представника боржника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження; наказ, що оспорюється; посилання на обставини, які свідчать про повну або часткову необгрунтованість вимог стягувана; посилання на докази, якими боржник обґрунтовує свої заперечення проти вимог стягувана; перелік документів, що додаються до заяви.
Заява підписується боржником або його представником і подається з її копією та копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві.
До заяви, яка подається представником боржника, має бути додано документ, що підтверджує його повноваження.
Разом з тим, заявником зазначені вимоги не виконані.
Зокрема, у заяві про скасування судового наказу боржником не зазначено посилання на обставини, які свідчать про повну або часткову необгрунтованість вимог стягувана: посилання на докази, якими боржник обгрунтовує свої заперечення проти вимог стягувана, не додані копія заяви та копії додані до неї документів для надання стягувачеві.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст.ст. 119-121 ЦПК України, або не сплачено судовий збір чи не оплачено витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати пВ»яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Приймаючи до уваги вищевикладене, заяву про скасування судового наказу слід залишити без руху та надати заявнику строк для усунення її недоліків, який не може перевищувати пВ»яти днів з дня отримання заявниками ухвали.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 11, 105, 121 ЦПК України,-
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу, який виданий Київським районним судом м. Полтави 25 жовтня 2010 року за заявою ПОКВПТ „ПолтаватеплоенергоВ» за вимогою про стягнення з ОСОБА_2 (після реєстрації шлюбу ОСОБА_1) ОСОБА_3 заборгованості за послуги з теплопостачання залишити без руху, з наданням заявнику строку для усунення вищевикладених недоліків, який не може перевищувати п В»яти днів з дня отримання заявниками ухвали.
Суддя О.В. Чумак
Суд | Київський районний суд м. Полтави |
Дата ухвалення рішення | 09.12.2010 |
Оприлюднено | 23.10.2015 |
Номер документу | 52530430 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Київський районний суд м. Полтави
Чумак О. В.
Цивільне
Ковельський міськрайонний суд Волинської області
Василюк Олег Степанович
Цивільне
Бердянський міськрайонний суд Запорізької області
Крамаренко Андрій Іванович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні