Справа № 667/1034/15-к
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04 листопада 2015 року м. Херсон
Комсомольський районний суд м. Херсона в складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2
розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Херсоніпитання про виправлення опискиу вироку Комсомольського районного суду м. Херсона від 21 жовтня 2015 року відносно ОСОБА_3 ,
встановив:
Вироком Комсомольського районного суду м. Херсона від 21 жовтня 2015 року ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК України та призначено покарання відповідно до ч.3 ст.15, ч. 1 ст. 185 КК України у вигляді одного року позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнено ОСОБА_3 від відбування призначеного покарання і встановлено іспитовий строк тривалістю один рік. На підставі п. п. 2, 3 ст.76 КК України покладено на ОСОБА_3 обов`язки не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання.
Під час виконання вироку було встановлено, що в описовій частині вироку від 21.10.2015 року допущено описку в написанні статей КК України, якими кваліфіковані злочини, у вчиненні яких обвинувачується ОСОБА_3 , а саме: замість «ч. 3 ст. 15» зазначено «ч. 2 ст. 15».
Вказані описки є очевидними технічними помилками, що не змінюють змісту ухваленого рішення.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 379 КПК України, суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
У відповідності до ч. 2 ст. 379 КПК України, питання про внесення виправлень суд вирішує у судовому засіданні. Учасники судового провадження повідомляються про дату, час і місце засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні, суд не вправі змінювати зміст судового рішення, він лише усуває неточності щодо встановлених фактичних обставин справи, отже, виправлення допущених у вироку та ухвалі описок чи арифметичних помилок допускається, якщо при цьому не зачіпається суть цих судових рішень.
Керуючись ст. 379 КПК України, суд, -
ухвалив:
Виправити описку в описовій частині вироку Комсомольського районного суду м. Херсона від 21 жовтня 2015 року, в написанні статей КК України, зазначивши як «ч.3 ст.15 КК України», замість «ч.2 ст.15 КК України».
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Херсонської області через Комсомольський районний суд м. Херсона шляхом подачі апеляційної скарги протягом семи днів з дня її проголошення.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Комсомольський районний суд м.Херсона |
Дата ухвалення рішення | 04.11.2015 |
Оприлюднено | 21.03.2023 |
Номер документу | 53132849 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Комсомольський районний суд м.Херсона
Черниш О. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні