Рішення
від 03.11.2011 по справі 2-5451/11
ЛУЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 2-5451/11

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

03 листопада 2011 року місто Луцьк

Луцький міськрайонний суд Волинської області в складі :

головуючого - судді Олексюка А.В.,

при секретарі - Шепелюк І.В.,

з участю представника позивача - ОСОБА_1

представника відповідачів ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Луцьку цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до Волинської обласної спілки споживчих товариства, Камінь-Каширської райспоживспілки про скасування постанови Волинської обласної спілки споживчих товариств № 16 від 19.07.2011 року та поновлення на роботі,

в с т а н о в и в :

ОСОБА_3 звернувся з позовом до Волинської обласної спілки споживчих товариства, Камінь-Каширської райспоживспілки про скасування постанови Волинської обласної спілки споживчих товариств № 16 від 19.07.2011 року та поновлення на роботі.

Позов мотивує тим, що ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, є головою правління Камінь-Каширської районної споживчої спілки товариств з 14 листопада 2008 року на підставі постанови перших зборів Ради Камінь-Каширської райспоживспілки чотирнадцятого скликання, відповідно до якої постановили обрати його головою правління Камінь-Каширської районної споживчої спілки товариств (райспоживспілки).

Постановою правління Волинської обласної спілки споживчих товариств № 16 від 19.07.2011 року за порушення вимог статуту Камінь-Каширської райспоживспілки, безвідповідальне, халатне відношення до виконання своїх обов'язків по збереженню кооперативної власності, допущення збитків по системі в сумі 381,00 тис. грн., в тому числі по правлінню райспоживспілки в сумі 116,4 тис.грн., та грубі порушення у веденні фінансово-господарської діяльності, розрахункової дисципліни і безконтрольність за роботою підлеглих працівників постановили: - голову правління ОСОБА_3 достроково звільнити з займаної посади.

В трудовій книжці ЛТ-1 № 0274813 зазначено підставою звільнення з посади голови правління Камінь-Каширської райспоживспілки - п.1 ст.41 КЗпП України.

Відповідно до п.31 Статуту Камінь-Каширської районної спілки споживчих товариств правління Камінь-Каширської районної спілки споживчих товариств є виконавчо-розпорядчим органом райспоживспілки, яке відповідальне перед конференцією та Радою райспоживспілки (РСС).

Згідно п.23 б) вказаного Статуту голову правління обирає Рада райспоживспілки Камінь-Каширської РСС з свого складу; на посаду голови правління райспоживспілки може бути обрана лише особа, яка має відповідну освіту та досвід роботи у споживчій кооперації.

Відповідно до вимог ч.1 ст. 147-1 КЗпП України дисциплінарні стягнення, одним із видів якого є звільнення, застосовуються органом, якому надано право прийняття на роботу (обрання, затвердження і призначення на посаду) даного працівника.

Положеннями ч. 3 ст. 147-1 КЗпП України зазначено, що працівники, які займають виборні посади, можуть бути звільнені тільки за рішенням органу, який їх обрав, і лише з підстав, передбачених законодавством.

Вказані положення відображені і в п.23 Статуту Камінь-Каширської РСС

Вважає, що лише Рада райспоживспілки Камінь-Каширської РСС має повноваження щодо позбавлення повноважень голови правління Камінь-Каширської РСС та застосування до нього, як голови правління Камінь-Каширської райспоживспілки, дисциплінарного стягнення у вигляді звільнення.

Тобто порушення Статуту райспоживспілки, як сформульовано в оскаржуваній позивачем постанові про звільненняКлимюка В.С., не може бути підставою для звільнення останнього з займаної посади правлінням Волинської облспоживспілки та не входить до її повноважень.

Вважає, що внаслідок незаконних дій відповідача йому заподіяно моральну шкоду, яку він оцінює у розмірі 50000,00 гривень.

Просить постанову правління Волинської обласної спілки споживчих товариств № 16 В«Про дострокове звільнення ОСОБА_3 з посади голови правління Камінь-Каширської райспоживспілкиВ»від 19 липня 2011 року - визнати незаконною та скасувати.Поновити його на посаді голови правління Камінь-Каширської районної спілки споживчих товариств.Зобов'язати відповідача анулювати запис в трудовій книжці ЛТ-1 № 0274813 під номером 13 В«Звільнений з посади голови правління райспоживспілки за одноразове грубе порушення трудових обов'язків, згідно п. 1 ст. 41 КЗпП УкраїниВ» .Стягнути з відповідача на його користь моральну шкоду у сумі 150000 гривень. Відповідно до ч.2 ст. 235 КЗпП України прийняти рішення про виплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Позивач та його представник в судовому засіданні уточнили підстави позову і позовних вимог, а саме:першою підставою позову є та обставина, що правління Волинської облспоживспілки не мало повноважень щодо позбавлення повноважень голови правління Камінь-Каширської райспоживспілки ОСОБА_4 та застосування до нього дисциплінарного стягнення у вигляді звільнення.

Виходячи з роз'яснень, даних в п. 22 Постанови Пленуму Верховного Суду України В«Про практику розгляду судами трудових спорівВ» , звільнення працівника за підставами, передбаченими п. 1ст. 41 КЗпП України, є дисциплінарним стягненням. А отже воно мало здійснюватись з додержанням правил, встановлених для застосування дисциплінарних стягнень.

Відповідно до ч. 1ст. 147-1 КЗпП України дисциплінарні стягнення застосовуються органом, якому надано право прийняття на роботу (обрання, затвердження і призначення на посаду) даного працівника.

Відповідно до ч. 3 ст. 147-1 КЗпП України працівники, які займають виборні посади, можуть бути звільнені тільки за рішенням органу, який їх обрав, і лише з підстав передбачених законодавством.

Згідно п. 37 статуту Камінь-Каширської райспоживспілки звільнення, як дисциплінарне стягнення застосовується органом, якому надане право обрання працівника на посаду. А згідно п. 23 статуту голову правління райспоживспілки обирає виключно рада райспоживспілки.

Вважає, що умови договору між Волинською облспоживспілкоюта Камінь-Каширською райспоживспілкою від 05 квітня 2006р. про делегування Волинській облспоживспілці повноваження щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності виборних осіб Камінь-Каширської райспоживспілки (пункт 2.1.6) суперечить ч. 1, 3 ст. 147 КЗпП України.

На його думку, в даній ситуації до застосування підлягає саме це нормативне положення, тобто звільнення позивача як голови правління Камінь-Каширської райспоживспілки могло бути проведено тільки радою райспоживспілки, а не правлінням облспоживспілки.

Відповідно до п. 22 Постанови Пленуму Верховного Суду України В«Про практику розгляду судами трудових спорівВ»у справах про поновлення на роботі осіб, звільнених за порушення трудової дисципліни, судам необхідно з'ясувати, в чому конкретно проявилось порушення, що стало приводом до звільнення, чи могло воно бути підставою для розірвання трудового договору за пунктами 3, 4, 7, 8 ст. 40, п, 1 ст. 41 КЗпП України, чи додержані власником або уповноваженим ним органом передбачені статтями 147 (1), 148, 149 КЗпП України правила і порядок застосування дисциплінарних стягнень, зокрема, чи не закінчився встановлений для цього строк, чи застосовувалось вже за цей проступок дисциплінарне стягнення, чи враховувались при звільненні ступінь тяжкості вчиненого проступку і заподіяна ним шкода, обставини, за яких вчинено проступок, і попередня робота працівника.

В контексті цього відповідач повинен представити суду докази відібрання від ОСОБА_4 письмових пояснень (ч. 1 ст. 149 КЗпП України), наказ з оголошеним дисциплінарним стягненням, врученим позивачу під розписку (ч. 3 ст. 149 КЗпП України), а також вказати коли саме було вчинено одноразове грубе порушення трудових обов'язків.

Другою підставою позову є та обставина, що постанова правління Волинської облспоживспілки №16 від 19.07.2011р., якою позивача було звільнено із займаної посади, є необґрунтованою по своїй суті.

В трудовій книжці позивача в якості підстави для звільнення зазначено п. 1 ст. 41 КЗпП України - одноразове грубе порушення трудових обов'язків.

Із змісту постанови вбачається інше, а саме те, що ОСОБА_4 був звільнений за порушення вимог статуту Камінь-Каширської райспоживспілки, безвідповідальне, халатне відношення до виконання своїх обов'язків по збереженню кооперативної власності, допущення збитків по системі в сумі 381 тис. грн., в тому числі по правлінню райспоживспілки в сумі 116,4 тис. грн. та грубих порушень у веденні фінансово-господарської діяльності, розрахункової дисципліни і безконтрольність за роботою підлеглих працівників. Таке обґрунтування не підпадає під поняття одноразового грубого порушення трудових обов'язків.

Відповідно до п. 27 Постанови Пленуму Верховного Суду України В«Про практику розгляду судами трудових спорівВ»вирішуючи питання про те, чи є порушення трудових обов'язків грубим, суд має виходити з характеру проступку, обставин, за яких його вчинено, яку завдано ним (могло бути завдано) шкоди.

Зазначив, що він не вчиняв одноразового грубого порушення трудових обов'язків. З постанови правління Волинської облспоживспілки №16 від 19.07.2011р. не зрозуміло в чому саме конкретно полягав такий дисциплінарний проступок і якими доказами він підтверджується.

Розмір моральної шкоди обґрунтовує погіршенням стану здоров'я, перебуванням в стресовому стані та оцінює її в розмірі 150000,00 грн.

Представник відповідачів в судовому засіданні позов не визнав, вважає його безпідставним та таким що не підлягає до задоволення з наступних підстав.

Відповідно до пункту 2 Статуту Волинської облспоживспілки членами Волинської обласної спілки споживчих товариств (далі облспоживспілки) є Володимир-Волинська, Горохівська, Камінь-Каширська, Ківерцівська, Ковельська, Луцька, Любешівська, Любомльська, Маневицька, Ратнівська, Рожищенська, Старовижівська райспоживспілки, Турійське, Шацьке, Локачинське, Іваничівське, Старовижівське районні споживчі товариства, Луцьке міське споживче товариство, які делегують облспоживспілці частину своїх повноважень та виконання окремих функцій і дотримуються вимог Статуту останньої.

Згідно п. 10 Статуту Волинської облспоживспілки - взаємовідносини Облспоживспілки з її членами будуються на основі цього Статуту та укладених між ними угод про делегування повноважень і функцій. Ця норма знайшла своє відображення у ст. 8 Закону України В«Про споживчу коопераціюВ» , в ч. 2 п. 1 якої сказано, що взаємовідносини між споживчими товариствами та їх спілками будуються на договірних засадах. Товариства можуть делегувати спілкам частину своїх повноважень та виконання окремих функцій. Всі ці норми Закону розповсюджуються також і на відносини між обласними спілками споживчих товариств та іншими (районними) спілками та споживчими товариствами, які входять до їх складу.

Разом з тим і в статуті Камінь-Каширської райспоживспілки зазначено про членство останнього у Волинській облспоживспілці. Так в пункті 4 Статуту зазначено що райспоживспілка на добровільних засадах входить до складу Волинської облспоживспілки, дотримується зобов'язань членів облспоживспілки , вимог її статуту та має право вільного виходу з неї. Пункт 5 статуту передбачає що райспоживспілка делегує облспоживспілці частину повноважень та виконання окремих функцій.

05.04.2006 року між Волинською облспоживспілкою та ОСОБА_5 райспоживспілкою було укладено договір В«Про делегування повноважень та функцій Волинській облспоживспілціВ» . Вказаний договір вступив у силу з моменту його підписання сторонами, і був чинним на момент прийняття оскаржуваної постанови.

За умовами договору райспоживспілка делегувала поряд з іншими право: розглядати результати господарсько-фінансової діяльності районної споживчої спілки, дотримання нею норм чинного законодавства і нормативних актів Укоопспілки; а також право здійснювати ревізії і перевірки фінансово-господарської діяльності районної споживчої спілки та її членів, інші функції внутрікооперативного контролю, а також розглядати (при необхідності) результати ревізії і перевірок на засіданні правління облспоживспілки.

Також вказаний договір передбачає право облспоживспілки, притягувати до дисциплінарної відповідальності виборних осіб, головних бухгалтерів районної споживчої спілки за порушення чинного законодавства, статуту, незабезпечення збереження майна, допущення безгосподарності, заподіяння матеріальних збитків, а також за неналежне виконання службових обов'язків.

Умови договору в цій частині кореспондуються з пунктом 37 Статуту Камінь-Каширської райспоживспілки, який надає право облспоживспілці притягати до дисциплінарної відповідальності посадових осіб райспоживспілки та призначати виконуючого обов'язки голови правління райспоживспілки на період до проведення виборів голови правління райспоживспілки.

Згідно статті 34 Закону України В«Про коопераціюВ»трудові відносини в кооперативних організаціях регулюються цим Законом, законодавством про працю, статутами кооперативних організацій та правилами їх внутрішнього розпорядку,

05.08.2011 року відбулись збори Ради Камінь-Каширської райспоживспілки , які схвалили постанову правління № 16 від 19.07.2011 року в частині дострокового звільнення ОСОБА_4 із посади голови правління. Таким чином, можна стверджувати що звільнення ОСОБА_3 погоджено тим органом, який його обрав на посаду голови правління.

Зважаючи на відсутність підстав для поновлення на роботі відсутні підстави для стягнення середньомісячної заробітної плати.

Враховуючи викладене в задоволенні позовних вимог гр. ОСОБА_3 до Волинської облспоживспілки про скасування постанови Волинської облспоживспілки № 16 від 19.07.2011 року та поновлення на роботі прошу відмовити

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши письмові докази, суд дійшов висновку, що в задоволенні позову слід відмовити з наступних підстав.

Відповідно до п.31 Статуту Камінь-Каширської районної спілки споживчих товариств правління Камінь-Каширської районної спілки споживчих товариств є виконавчо-розпорядчим органом райспоживспілки, яке відповідальне перед конференцією та Радою райспоживспілки.

Згідно п.23 б) вказаного Статуту голову правління обирає Рада райспоживспілки Камінь-Каширської РСС з свого складу; на посаду голови правління райспоживспілки може бути обрана лише особа, яка має відповідну освіту та досвід роботи у споживчій кооперації.

З матеріалів справи вбачається, що постановою перших зборів Ради Камінь-Каширської райспоживспілки чотирнадцятого скликання від 14 листопада 2008 року головою правління Камінь-Каширської райспоживспілки споживчих товариств (райспоживспілки) обрано ОСОБА_3 (а.с.17).

Згідно довідки від 01.06.2011 року, за наслідками перевірки виконання заходів по забезпеченню збереження кооперативної власності по системі Камінь-Каширської райспоживспілки за період з 01.11.2008 року по 01.05.2011 року комісією Волинської облспоживспілки встановлено факти грубих порушень ведення фінансово-господарської діяльності, розрахункової дисципліни та безконтрольність за роботою підлеглих.

Про вказані факти голова правління Камінь-Каширської РСС був ознайомлений та в останнього були відібрані пояснення за даними фактами.

Постановою правління Волинської обласної спілки споживчих товариств № 16 від 19.07.2011 року за порушення вимог статуту Камінь-Каширської райспоживспілки, безвідповідальне, халатне відношення до виконання своїх обов'язків по збереженню кооперативної власності, допущення збитків по системі в сумі 381,00 тис. грн., в тому числі по правлінню райспоживспілки в сумі 116,4 тис. грн., та грубих порушень у веденні фінансово-господарської діяльності, розрахункової дисципліни і безконтрольність за роботою підлеглих працівників було постановлено - голову правління достроково звільнити з займаної посади (а.с.3-9). Дана постанова в частині дострокового звільнення ОСОБА_4 із посади голови правління,була затверджена п'ятими зборами Ради райспоживспілки чотирнадцятого скликання від 05.08.2011 року (а.с.63,64). В трудовій книжці ЛТ-1 № 0274813 зазначено підставою звільнення з посади голови правління Камінь-Каширської райспоживспілки - п.1 ст.41 КЗпП України (а.с.11-16).

Відповідно до ст. 8 Закону України В«Про споживчу коопераціюВ»споживчі товариства можуть на добровільних засадах об'єднуватися в місцеві спілки, Центральну спілку споживчих товариств України, і мають право вільного виходу з них.

Взаємовідносини між споживчими товариствами та їх спілками будуються на договірних засадах. Товариства можуть делегувати спілкам частину своїх повноважень та виконання окремих функцій.

Спілки споживчих товариств виходячи з делегованих їм прав можуть представляти і захищати інтереси споживчих товариств, їх членів та обслуговуваного населення у відповідних державних та інших органах, а також у міжнародних організаціях; подавати споживчим товариствам практичну допомогу в здійсненні господарської діяльності, впровадженні в практику досягнень науково-технічного прогресу, передового досвіду; проводити науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи, підготовку та підвищення кваліфікації кадрів; вирішувати господарські спори між організаціями і підприємствами споживчої кооперації; вести власну господарську діяльність, спрямовану на створення необхідної виробничої та соціальної інфраструктури споживчої кооперації.

Вищим органом управління спілки є з'їзд (конференція),який приймає статут, обирає розпорядчі, виконавчі та контрольні органи, вирішує інші питання діяльності спілки. Взаємодія і підпорядкованість розпорядчих, виконавчих та контрольних органів спілки визначається статутом.

Статутом Волинської обласної спілки споживчих товариств від 2009 року зазначено, що членами Волинської обласної спілки споживчих товариств (далі облспоживспілки) є Володимир-Волинська, Горохівська, Камінь-Каширська, Ківерцівська, Ковельська, Луцька, Любешівська, Любомльська, Маневицька, Ратнівська, Рожищенська, Старовижівська райспоживспілки, Турійське, Шацьке, Локачинське, Іваничівське, Старовижівське районні споживчі товариства, Луцьке міське споживче товариство, які делегують облспоживспілці частину своїх повноважень та виконання окремих функцій і дотримуються вимог Статуту останньої (п.2)

Згідно п. 10 Статуту Волинської облспоживспілки - взаємовідносини Облспоживспілки з її членами будуються на основі цього Статуту та укладених між ними угод про делегування повноважень і функцій. Члени облспоживспілки зберігають повну організаційну та господарську самостійність, права юридичних осіб і керуються у своїй діяльності власними статутами. Будь-яке рішення, що зачіпає майнові права члена облспоживспілки, може бути прийняте тільки за його згодою та порядку, передбаченому законодавством України і нормативними актами України.

Відповідно до п. 4 статуту Камінь-Каширської районної спілки споживчих товариств затвердженої 14.11.2008 року райспоживспілка на добровільних засадах входить до складу Волинської обласної спілки споживчих товариств, дотримується зобов'язань членів облспоживспілки, вимог її Статуту та має право вільного виходу з неї. Відповідно до своїх статутних цілей і завдань вона може на договірних засадах входити до державних, кооперативних, громадських та інших об'єднань (спілок) із збереженням своєї повноти господарської самостійності та прав юридичної особи.

Пунктом 5 статуту Камінь-Каширської районної спілки споживчих товариств затвердженої 14.11.2008 року передбачено, що райспоживспілка може делегувати облспоживспілці частину своїх повноважень та виконання окремих функцій. Конкретні умови делегування повноважень і функцій визначаються Радою Облспоживспілки і правлінням Укоопспілки.

Відповідно до ст.. 147 1КЗпП України дисциплінарні стягнення застосовуються органом, якому надано право прийняття на роботу (обрання, затвердження і призначення на посаду) даного працівника. На працівників, які несуть дисциплінарну відповідальність за статутами, положеннями та іншими актами законодавства про дисципліну, дисциплінарні стягнення можуть накладатися також органами, вищестоящими щодо органів, вказаних у частині першій цієї статті. Працівники, які займають виборні посади, можуть бути звільнені тільки за рішенням органу, який їх обрав, і лише з підстав, передбачених законодавством.

Відповідно до п. 37 статуту Камінь-Каширської районної спілки споживчих товариств затвердженої 14.11.2008 року за порушення трудової дисципліни, вимог чинного законодавства, Статут, незабезпечення збереження майна і грошових коштів, безгосподарність, заподіяння матеріального збитку та неналежне виконання службових обов'язків особами, які займають виборні посади в органах управління і контролю споживчої кооперації району, можуть застосовуватися такі дисциплінарні стягнення: догана, звільнення.

Зазначені дисциплінарні стягнення застосовуються органом, якому надане право обрання даного працівника на посаду у 30-денний строк.

В судовому засіданні встановлено, що 05.04.2006 року між Волинською облспоживспілкою та Камінь-Каширською райспоживспілкою було укладено договір В«Про делегування повноважень та функцій Волинській облспоживспілціВ» . Вказаний договір вступив у силу з моменту його підписання сторонами, і був чинним на момент прийняття оскаржуваної постанови (а.с. 60-62)

За умовами договору райспоживспілка делегувала поряд з іншими право: розглядати результати господарсько-фінансової діяльності районної споживчої спілки, дотримання нею норм чинного законодавства і нормативних актів Укоопспілки; а також право здійснювати ревізії і перевірки фінансово-господарської діяльності районної споживчої спілки та її членів, інші функції внутрікооперативного контролю, а також розглядати (при необхідності) результати ревізії і перевірок на засіданні правління облспоживспілки.

Також вказаний договір передбачає право облспоживспілки, притягувати до дисциплінарної відповідальності виборних осіб, головних бухгалтерів районної споживчої спілки за порушення чинного законодавства, статуту, незабезпечення збереження майна, допущення безгосподарності, заподіяння матеріальних збитків, а також за неналежне виконання службових обов'язків.

Встановлено, що результати перевірки роботи Камінь-Каширської РСС були доведені до керівництва та членів Волинської облспоживспілки 19.07.2011 року та на засіданні правління облспоживспілки 19.07.2011 року, на якому був присутній ОСОБА_3, одноголосно було ухвалено прийняти постанову правління облспоживспілки про дострокове звільнення з займаної посади голови правління Камінь-Каширської РСС ОСОБА_3 за порушення вимог статуту Камінь-Каширської райспоживспілки, безвідповідальне, халатне відношення до виконання своїх обов'язків по збереженню кооперативної власності, допущення збитків по системі в сумі 381,00 тис. грн., в тому числі по правлінню райспоживспілки в сумі 116,4 тис. грн., та грубих порушень у веденні фінансово-господарської діяльності, розрахункової дисципліни і безконтрольність за роботою підлеглих працівників.

Згідно статті 34 Закону України В«Про коопераціюВ»трудові відносини в кооперативних організаціях регулюються цим Законом, законодавством про працю, статутами кооперативних організацій та правилами їх внутрішнього розпорядку.

Виходячи з вищенаведеного, суд вважає, що постанова правління Волинської облспоживспілки В«Про наслідки перевірки виконання заходів по забезпеченню збереження кооперативної власності по системі Камінь-Каширської райспоживспілки за період з 01.11.2008 року по 01.05.2011 року від 19.07.2011 року в частині дострокового звільнення голови правління ОСОБА_3 прийнята правлінням Волинської обспоживспілки в межах повноважень затверджених Статутом Волинської облспоживспілки, статутом Камінь-Каширської районної спілки споживчих товариств затвердженої 14.11.2008 року та на підставі договору В«Про делегування повноважень та функцій Волинській облспоживспілціВ» .

Суд не приймає до уваги посилання позивача та його представника на недодержання органом, що його звільнив вимог трудового законодавства, так як останніми не спростовано фактів грубих порушень вимог статуту Камінь-Каширської райспоживспілки, безвідповідального та халатного відношення до виконання своїх обов'язків по збереженню кооперативної власності ОСОБА_3С, грубих порушень у веденні фінансово-господарської діяльності, розрахункової дисципліни і безконтрольність за роботою підлеглих працівників, та допущення позивачем збитків по системі в сумі 381,0 тис. грн., в тому числі по правлінню райспоживспілки в сумі 116,4 тис. грн., які були встановлені відповідачами за результатами проведеної перевірки.

Таким чином, враховуючи наведені обставини, суд приходить до висновку, що в задоволенні позову ОСОБА_3 до Волинської обласної спілки споживчих товариства, Камінь-Каширської райспоживспілки про скасування постанови Волинської обласної спілки споживчих товариств № 16 від 19.07.2011 року та поновлення на роботі слід відмовити.

Керуючись ст.ст.10, 11, 57, 58, 59, 60, 208, 209, 212-215, 217 ЦПК України, ст.ст. 40, 41, 147, 147 1 , 149 КЗпП України, ст. 34 Закону України В«Про коопераціюВ» ,ст. 8 Закону України В«Про споживчу коопераціюВ» , суд-

ВИРІШИВ:

В задоволенні позову ОСОБА_3 до Волинської обласної спілки споживчих товариства, Камінь-Каширської райспоживспілки про скасування постанови Волинської обласної спілки споживчих товариств № 16 від 19.07.2011 року та поновлення на роботі відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя Луцького міськрайонного суду А.В. Олексюк

СудЛуцький міськрайонний суд Волинської області
Дата ухвалення рішення03.11.2011
Оприлюднено12.11.2015
Номер документу53290548
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-5451/11

Ухвала від 10.11.2011

Цивільне

Центральний районний суд м. Миколаєва

Гуденко О. А.

Рішення від 14.12.2011

Цивільне

Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Багрова А. Г.

Ухвала від 07.11.2011

Цивільне

Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Багрова А. Г.

Ухвала від 13.08.2013

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Єршова Л. С.

Ухвала від 07.09.2011

Цивільне

Луцький міськрайонний суд Волинської області

Олексюк А. В.

Ухвала від 05.08.2011

Цивільне

Луцький міськрайонний суд Волинської області

Олексюк А. В.

Рішення від 03.11.2011

Цивільне

Луцький міськрайонний суд Волинської області

Олексюк А. В.

Ухвала від 10.11.2011

Цивільне

Кіровський районний суд м.Кіровограда

Павелко І. Л.

Рішення від 31.01.2012

Цивільне

Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

Якименко Л. Г.

Рішення від 03.10.2011

Цивільне

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

Озерянська Ж. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні