cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, тел. (0532) 610-421, факс (05322) 2-18-60, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
про порушення провадження у справі
16.11.2015р. Справа № 917/2345/15
Суддя Іваницький О.Т. , розглянувши матеріали
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю телерадіооб`єднання "Контакт", вул.Леніна, 58, м. Карлівка,Карлівський район, Полтавська область,39500
до 1.Товариства з обмеженою відповідальністю імені А.Л.Фісуна, с. Лип''янка,Карлівський район, Полтавська область,39530
2. Приватного підприємства "Бурякорадгосп цукрокомбінату ім.Халтуріна" вул. Мар"янівська,1, с.Халтуріне, Карлівський р-н, 39520
про витребування майна з чужого незаконного володіння
визнав представлені матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Одночасно з пред'явленням даного позову у п. 2 його прохальної частини Товариство з обмеженою відповідальністю телерадіооб`єднання "Контакт" просить суд забезпечити позов шляхом накладення арешту на об"єкт нерухомого майна - нежитлове приміщення за адресою: Полтавська область, м.Карлівка, вул.Леніна, 58, та заборонити ТОВ ім. А.Л. Фисуна та іншим особам вчиняти дії щодо купівлі-продажу, передачі іншим особам даного нерухомого майна
Відповідно до ст. 66 ГПК України господарський суд за заявою сторони, прокурора чи його заступника, який подав позов, або з своєї ініціативи має право вжити заходів до забезпечення позову. Забезпечення позову допускається в будь-якій стадії провадження у справі, якщо невжиття таких заходів може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення господарського суду. Зі змісту вищенаведеної статті вбачається, що необхідною умовою вжиття заходів до забезпечення позову є наявність обставин, які свідчать про те, що в разі невжиття таких заходів можуть виникнути перешкоди щодо виконання рішення суду. Безпосередньою метою вжиття заходів є саме забезпечення виконання рішення.
Згідно п.1 Роз'яснення Вищого арбітражного суду України від 23.08.1994р. №02-5/611 "Про деякі питання практики застосування заходів до забезпечення позову" заходи до забезпечення позову застосовуються господарським судом за заявою сторони, прокурора чи його заступника, який подав позов, або з ініціативи господарського суду як гарантія реального виконання рішення суду. Згідно п.З даного Роз'яснення умовою застосування заходів до забезпечення позову є достатньо обґрунтоване припущення, що майно, яке є у відповідача на момент пред'явлення позову до нього, може зникнути, зменшитись за кількістю або погіршитись за якістю на момент виконання рішення. Найдоцільніше вирішувати питання забезпечення позову на стадії попередньої підготовки справи до розгляду (ст.65 ГПК України).
Оскільки, позивачем не наведено та не надано доказів, що невжиття заходів по забезпеченню позову може утруднити або зробити неможливим виконання рішення господарського суду, не подано відповідної належним чином оформленої заяви - забезпечення позову задоволенню не підлягає.
Керуючись ст. 61, ст.ст. 64-65Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
1 . Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі 917/2345/15.
2. Справу призначити до розгляду в судовому засіданні на 10.12.2015р. о 10-30 год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Зигіна 1.
3. Явку представників сторін визнати обов'язковою . В разі неможливості направлення повноважного представника сторонам письмово повідомити суд про причини неявки.
4. За три дні до судового засідання:
Позивача - подати оригінали документів, вказаних в додатку до позовної заяви (для огляду в засіданні), належним чином засвідчені їх копії відповідно до Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації Вимоги до оформлення документів ДСТУ 4163-2003 (чинні від 01.09.2003 р.); представити інші докази в порядку ст.ст. 32-34, ст.36 ГПК України, що стосуються предмету спору.
Відповідача - подати документально обґрунтований відзив на позовну заяву; в разі незгоди із заявленими вимогами представити контррозрахунок ціни позову згідно чинного законодавства України; надати докази вжиття заходів по самостійному врегулюванню предмету спору; представити інші докази в порядку ст.ст. 32-34, ст. 36 ГПК України, що стосуються предмету спору, а також докази в порядку ст. 614 ЦК України.
5. Попередити сторони, що за ухилення від вчинення дій, покладених Господарським судом на сторону, їх може бути притягнуто до кримінальної та адміністративної відповідальності відповідно до ч. 1 ст. 382 Кримінального кодексу України - стягнення штрафу з винної сторони в доход Державного бюджету України (пункт 5 статті 83 ГПК України) за неподання або несвоєчасне подання стороною у справі, іншим учасником судового процесу доказів з неповажних причин, спрямоване на затягування судового процесу, та зловживання процесуальними правами.
6 . У забезпеченні позову відмовити.
7. Копію ухвали направити сторонам по справі.
Суддя Іваницький О.Т.
Примітка: всі документи по справі повинні бути засвідчені належним чином та направляються з
обов'язковою вказівкою номера справи та прізвища судді.
Суд | Господарський суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 16.11.2015 |
Оприлюднено | 19.11.2015 |
Номер документу | 53489061 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Полтавської області
Іваницький О.Т.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні