2-з-14/11
У х в а л а
і м е н е м У к р а ї н и
про скасування заходів забезпечення позову
23 червня 2011 року Теребовлянський районний суд Тернопільської області
у складі головуючого судді -Малярчука В.В.
при секретарі -Зіньковській Н.Д.
розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову, -
В С Т А Н О В И В:
21.06.2011 року до Теребовлянського районного суду Тернопільської області надійшла заява відповідача ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову.
В судове засідання сторони не з"явилися.
30 травня 2011 року за розглядом заяви ОСОБА_1 (дів. Шахоріної) ОСОБА_2 про забезпечення позову, про поділ майна, Теребовлянський районний суд у справі №2-3-14/11р. заяву ОСОБА_3 задоволив і ухвалив ухвалу про вжиття заходів забезпечення позову за заявою гр. ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про поділ майна. Зазначеною ухвалою накладено арешт на автомобіль марки «Фольксваген Т4»державний реєстраційний номер, ВО 6303 АО, 1997 року випуску та заборонено ОСОБА_1 вчиняти будь-які дії, пов'язані з укладенням цивільно-правових угод відносно вказаного автомобіля, а також накладено заборону зняття з реєстрації та перереєстрації у Теребовлянському МРЕВ на вказаний автомобіль.
Вказана заява ОСОБА_3 про забезпечення позову була подана до подання позовної заяви заявником про поділ майна подружжя, отже ОСОБА_3 повина була в подальшому подати відповідну позовну заяву.
Про ухвалу про забезпечення позову, ОСОБА_1, щодо якого було вжито заходи забезпечення позову дізнався 20.06.2011 року, з копії ухвали.
Відповідно до ч. 5 ст. 151 ЦПК України у разі подання заяви про забезпечення позову до подання позовної заяви заявник повинен подати відповідну позовну заяву протягом трьох днів з дня постановлення ухвали про забезпечення позову.
В порушення вимог ст.151 ЦПК України заявник ОСОБА_3 по даний час так і не подала в суд позовної заяви про поділ майна подружжя.
Відповідно до п. 1 ч. 7 ст. 154 ЦПК України заходи забезпечення позову, вжиті судом до подання позовної заяви, скасовуються судом також у разі: неподання заявником відповідної позовної заяви згідно з вимогами частини п'ятої статті 151 цього Кодексу.
Відповідно до п. 8 ч. 1 ст. 214 ЦПК України під час ухвалення рішення суд вирішує питання чи є підстави для скасування заходів забезпечення позову.
необхідне заяву задовольнити, а заходи забезпечення позову скасувати.
На підставі викладенного та керуючись ст.154,293 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В:
Скасувати заходи забезпечення позову у справі №2-3-14/11р. у вигляді арешту на автомобіль марки «Фольксваген Т4»державний реєстраційний номер, ВО 6303 АО, 1997 року випуску та заборону ОСОБА_1 вчиняти будь-які дії, пов'язані з укладенням цивільно-правових угод відносно вказаного автомобіля, а також накладену заборону зняття з реєстрації та перереєстрації у Теребовлянському МРЕВ на вказаний автомобіль.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Тернопільської області протягом 5 днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Головуючий
Суд | Теребовлянський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 23.06.2011 |
Оприлюднено | 19.11.2015 |
Номер документу | 53522289 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Теребовлянський районний суд Тернопільської області
Малярчук В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні