Ухвала
від 17.11.2015 по справі 568/355/15-а
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

17 листопада 2015 року м. Київ К/800/46332/15

Суддя Вищого адміністративного суду України Горбатюк С.А., розглянувши матеріали касаційної скарги ОСОБА_1 на постанову Житомирського апеляційного адміністративного суду від 07 жовтня 2015 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районі Рівненської області про визнання дій протиправними та зобов'язання здійснити перерахунок та виплату пенсії

в с т а н о в и в :

Ухвалою судді Вищого адміністративного суду України від 02 листопада 2015 року відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районі Рівненської області на постанову Житомирського апеляційного адміністративного суду від 07 жовтня 2015 року.

Відповідно до статті 169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи, виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

В ухвалі судді Вищого адміністративного суду України від 02 листопада 2015 року зазначено, що касаційна скарга Управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районі Рівненської області, а не ОСОБА_1, оскільки фактично вона подала касаційну скаргу.

Отже, ухвала судді про відкриття касаційного провадження містить описку щодо особи, яка подала касаціну скаргу.

Цю описку слід виправити.

На підставі викладеного, керуючись статтею 169 КАС України,

у х в а л и в :

Виправити описку в ухвалі судді Вищого адміністративного суду України від 02 листопада 2015 року про відкриття касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районі Рівненської області про визнання дій протиправними та зобов'язання здійснити перерахунок та виплату пенсі та читати в ухвалі „касаційна скарга Управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районі Рівненської області" - як „касаційна скарга ОСОБА_1".

Ухвала є остаточною, набирає законної сили з моменту проголошення і оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого

адміністративного суду України (підпис) Горбатюк С.А.

З оригіналом згідно

Помічник судді О.А. Перепадя

СудВищий адміністративний суд України
Дата ухвалення рішення17.11.2015
Оприлюднено23.11.2015
Номер документу53653646
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —568/355/15-а

Постанова від 27.06.2018

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Анцупова Т.О.

Ухвала від 25.06.2018

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Анцупова Т.О.

Ухвала від 14.12.2016

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Горбатюк С.А.

Ухвала від 08.12.2016

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Горбатюк С.А.

Ухвала від 17.11.2015

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Горбатюк С.А.

Ухвала від 02.11.2015

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Горбатюк С.А.

Постанова від 07.10.2015

Адміністративне

Житомирський апеляційний адміністративний суд

Зарудяна Л.О.

Ухвала від 26.03.2015

Адміністративне

Радивилівський районний суд Рівненської області

Драновська С. З.

Ухвала від 14.08.2015

Адміністративне

Житомирський апеляційний адміністративний суд

Зарудяна Л.О.

Ухвала від 14.08.2015

Адміністративне

Житомирський апеляційний адміністративний суд

Зарудяна Л.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні