ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Кіровоградської області
УХВАЛА
08 грудня 2015 року Справа № 912/3577/15
Суддя господарського суду Кіровоградської області Балик В.М., розглянувши матеріали справи № 912/3577/15
за позовом: товариства з обмеженою відповідальністю "Трайгон Фармінг Харків"
до відповідача: Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області
про визнання договору поновленим, визнання угоди укладеною
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Трайгон Фармінг Харків" звернулось до господарського суду Кіровоградської області з позовною заявою до Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області про визнання поновленим договору оренди землі від 22.05.2012, укладеного між Новомиргородською районною державною адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю "ОСОБА_1 Кіровоград", зареєстрованого 22.05.2012 у відділі Держкомзему у Новомиргородському районі Кіровоградської області за №352380004001171 та визнання укладеної Додаткової угоди між Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області та товариством з обмеженою відповідальністю "Трайгон Фармінг Харків" у редакції, викладеній в позовній заяві, з покладанням на відповідача судових витрат.
Рішенням господарського суду від 09.11.2015 позовні вимоги задоволено повністю.
Не погодившись з вказаним рішенням Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області подано апеляційну скаргу.
Ухвалою від 03.12.2015 Дніпропетровським апеляційним господарським судом зазначену апеляційну скаргу повернуто скаржникові без розгляду.
Розпорядженням в.о. керівника апарату господарського суду Кіровоградської області від 08.12.2015 № 341 призначено повторний автоматизований розподіл справи № 912/3577/15 з тих підстав, що на виконання рішення від 09.11.2015 у даній справі необхідно видати наказ, проте суддя Поліщук Г.Б., у провадженні якої перебувала вказана справа, не може виконувати обов'язки судді у зв'язку із закінченням терміну повноважень.
За результатами повторного автоматизованого розподілу справи № 912/3577/15 згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 08.12.2015 вказану справу призначено автоматизованою системою судді Балику В.М.
На підставі викладеного, керуючись статтею 86 Господарського процесуального кодексу України, суддя
УХВАЛИВ:
Прийняти справу № 912/3577/15 до свого провадження.
Примірники ухвали направити:
- позивачеві за адресою: 08131, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, вул. Польова, 58;
- відповідачеві за адресою: 25006, м. Кіровоград, вул. Тимірязєва, 84.
Суддя ОСОБА_2
Суд | Господарський суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 08.12.2015 |
Оприлюднено | 14.12.2015 |
Номер документу | 54123262 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Іванов Олексій Геннадійович
Господарське
Господарський суд Кіровоградської області
Балик В.М.
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Величко Надія Леонидівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні