Постанова
від 25.08.2015 по справі 814/3920/14
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

25.08.2015 р. № 814/3920/14

Суддя Миколаївського окружного адміністративного суду Лебедєва Г.В., розглянувши в порядку письмового провадження справу за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Кривоозерська харчосмакова фабрика" до виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про визнання протиправним рішення про повернення коштів Фонду та застосування фінансових санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове соціальне страхування в зв'язку тимчасовою втратою працездатності №453 від 29.08.2014 року, прийняте виконавчою дирекцією Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, в частині повернення коштів Фонду та застосованих до позивача фінансових санкції на загальну суму 5796 грн., з яких: сума неправомірно витрачених коштів у розмірі 3864,00 грн., яка підлягає поверненню; штраф у розмірі 1932,00 грн., -

ВСТАНОВИВ :

25 грудня 2014 року до Миколаївського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов товариства з обмеженою відповідальністю «Кривоозерська харчосмакова фабрика» до Первомайської міжрайонної Виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та відділу державної виконавчої служби Кривоозерського районного управління юстиції про визнання протиправним та скасування акту перевірки порядку фінансування, використання та повернення невикористаних коштів Первомайської міжрайонної Виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності» від 19.08.2014 року, визнання протиправною та скасування постанови Первомайської міжрайонної Виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 02.09.2014 року про накладення адміністративного стягнення, скасування постанови відділу державної виконавчої служби Кривоозерського районного управління юстиції про відкриття виконавчого провадження від 19.11.2014 року ВП №45521154.

19.01.2015 року до канцелярії суду надійшла заява про уточнення позовних вимог, у відповідності до якої в якості відповідача було визначено ОСОБА_1, в якості відповідачів - Первомайську міжрайонну Виконавчу дирекцію Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та відділ державної виконавчої служби Кривоозерського районного управління юстиції, в якості третьої особи - товариства з обмеженою відповідальністю "Кривоозерська харчосмакова фабрика" та просить суд визнати протиправною та скасувати постанову Первомайської міжрайонної Виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 02.09.2014 року про накладення адміністративного стягнення, визнати протиправним та скасувати рішення №453 від 29.08.2014 року про повернення коштів Фонду та застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, прийняте Виконавчою дирекцією Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, визнати протиправною та скасувати постанову відділу державної виконавчої служби Кривоозерського районного управління юстиції про відкриття виконавчого провадження від 19.11.2014 року ВП №45521154.

03.03.2015 року до канцелярії суду від позивача надійшла заява про уточнення позовних вимог, шляхом виключення позовної вимоги про скасування постанови відділу державної виконавчої служби Кривоозерського районного управління юстиції про відкриття виконавчого провадження від 19.11.2014 року ВП №45521154.

Ухвалою від 28.04.2015 року, суд замінив позивача - ОСОБА_1 на належного позивача - товариство з обмеженою відповідальністю "Кривоозерська харчосмакова фабрика".

26.05.2015 року до канцелярії суду від представника позивача надійшов уточнений адміністративний позов, відповідно до якого позивач просить суд скасувати рішення №453 від 29.08.2014 року про повернення коштів Фонду та застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, прийняте Виконавчою дирекцією Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та клопотання про заміну неналежного відповідача - Первомайської міжрайонної Виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на належного - виконавча дирекція Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Ухвалою від 28.05.2015 року, суд замінив неналежного відповідача - Первомайської міжрайонної Виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на належного - виконавчу дирекцію Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

В судовому засіданні 20.08.2015 року від представника позивача надійшло клопотання про уточнення позовних вимог, а саме позивач просить суд визнати протиправним рішення №453 від 29.08.2014 року прийняте виконавчою дирекцією Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. В обґрунтування заявлених вимог, позивач посилається на те, що 19.08.2014 року була проведена спеціалістом Первомайської міжрайонної виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності ОСОБА_2 планова перевірка порядку фінансування, використання та повернення невикористаних коштів в Товаристві з обмеженою відповідальністю «Кривоозерська харчосмакова фабрика», в результаті якої Виконавчою дирекцією Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності прийнято рішення від 29.08.2014 року №453 про повернення коштів товариством Фонду, та застосування фінансових санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності до посадових осіб ТОВ «Кривоозерська харчосмакова фабрика». Позивач вважає вказане рішення безпідставним, складеним з порушенням законодавства, а тому зазначене рішення підлягає скасуванню. В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав та просив позов задовольнити з мотивів викладених в позовній заяві. Представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги не визнав, подавши письмові заперечення в яких зазначив, що рішення від 29.08.2014 року №453 прийняте законно, обґрунтовано, а тому скасуванню не підлягає. Відтак, представник відповідача просив відмовити в задоволенні позовних вимог.

Представники сторін у судовому засіданні надали клопотання про розгляд справи в порядку письмового провадження. Суд у судовому засіданні на підставі ч. 4 ст. 122 Кодексу адміністративного судочинства України (надалі - КАС України), враховуючи відсутність потреби заслухати свідка чи експерта, ухвалив про перехід до розгляду справи у порядку письмового провадження. Розглянувши наявні в матеріалах справи документи і матеріали, заслухавши пояснення представників сторін, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд зазначає про наступне. Товариство з обмеженою відповідальністю «Кривоозерська харчосмакова фабрика» взято на облік в Первомайській міжрайонній виконавчій дирекції Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 18.03.2002 року.

Як вбачається з матеріалів справи, 19.08.2014 року на підставі направлення від 12.08.2014 року №175 та згідно з планом перевірок на 3 квартал 2014 року Первомайською міжрайонною виконавчою дирекцією Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності була проведена перевірка товариства з обмеженою відповідальністю «Кривоозерська харчосмакова фабрика» щодо порядку фінансування, використання та повернення невикористаних коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за період з 01.10.2012 року по 30.06.2014 року.

За результатами вищевказаної перевірки податковим органом складено акт від 19.08.2014 року, яким встановлено наступні порушення: п. 20 Порядку обчислення середньої заробітної плати для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого Постановою КМ України від 26.09.2001 року №1266, в частині невірного визначення кількості днів, що підлягають оплаті за рахунок коштів Фонду, у зв'язку з чим переплата склала 57,69 грн.; ч. 1, ч. 2 ст. 47 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 року, а саме: видача путівки без підтверджуючих медичних показань; п. 4.9 Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого Постановою Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 25.02.2009 року №12, в частині відпустки медичних показань дружини ОСОБА_3 для спільного санаторно-курортного лікування, яка є застрахованою особою-працівником Кривоозерської райдержадміністрації, у зв'язку з чим вартість путівки без врахування часткової вартості в сумі 3864,00 грн. використана з порушенням норм чинного законодавства.

На підставі акту перевірки від 19.08.2014 року Виконавчою дирекцією Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності прийнято рішення від 29.08.2014 року №453 про повернення коштів Фонду та застосування фінансових санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, у відповідності до якого підлягає поверненню Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності неправомірно використані страхові кошти в сумі 3921,69 грн. та застосовано до товариства з обмеженою відповідальністю «Кривоозерська харчосмакова фабрика» застосовані фінансові санкції в таких розмірах: штраф за порушення порядку використання страхових коштів 1969,85 грн.

Не погоджуючись з результатами перевірки, проведеної Фондом, ТОВ «Кривоозерська харчосмакова фабрика» 03.09.2014 року за №262 направлені заперечення до Акту перевірки порядку фінансування, використання та повернення невикористаних коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 19.08.2014 року.

15.09.2014 року за №268 ТОВ «Кривоозерська харчосмакова фабрика» направлено скаргу на рішення №453 від 29.08.2014 року про повернення коштів Фонду та застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, прийняте виконавчою дирекцією Миколаївського обласного відділення ФСС з ТВП.

07.10.2014 року за №127 ТОВ «Кривоозерська харчосмакова фабрика» отримано Рішення виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення з тимчасової втрати працездатності Фонду соціального страхування від 01.10.2014 року №06-05-2744 про відмову у задоволенні скарги від 15.09.2014 року №268.

08.10.2014 року № 287 ТОВ «Кривоозерська харчосмакова фабрика» направлено скаргу на рішення №453 від 29.08.2014 року про повернення коштів Фонду та застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, прийняте Виконавчою Дирекцією Миколаївського обласного відділення ФСС з ТВП.

18.11.2014 року №158 до ТОВ «Кривоозерська ХСФ» надійшло рішення №364 про результати розгляду скарги від 07.11.2014 №6-33-2952 про відмову у скасуванні рішень Виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення Фонду від 29.08.2014 року №453 та від 01.10.10.2014 №06-05-2744.

Вважаючи рішення відповідача від 29.08.2014 року №453 протиправним в частині повернення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності страхових коштів в сумі 3864,00 грн., позивач звернувся до суду із вимогою про його скасування в цій частині. Розглядаючи в оскаржуваній частині спірне рішення, суд виходить з наступного.

Як вбачається з матеріалів справи, 23.10.2012 року голові Комісії із соціального страхування товариства з обмеженою відповідальністю «Кривоозерська харчосмакова фабрика» надійшла заява від головного енергетика товариства ОСОБА_4 щодо виділення путівки на санітарно-курортне лікування в санаторій «Примор'є» 28.10.2012 року.

До зазначеної заяви ОСОБА_4 було надано довідку (форма 070/о) №81 від 26.10.2012 року для одержання путівки на санітарно-курортне лікування. Згідно протоколу засідання комісії із соціального страхування №6 від 27.10.2012 року позивача, ОСОБА_4 на підставі його заяви від 23.10.2012 року та довідки форми 070/о №81 від 26.10.2012 року, виділено путівку №701219 на санаторно-курортне лікування з оплатою 20% вартості у ДП «Клінічний санаторій «Приморє» для дітей з батьками».

Проте, як було встановлено в процесі розгляду справи, перед отриманням путівки на санітарно-курортне лікування ОСОБА_4 звернувся до Комісії із соціального страхування ТОВ «Кривоозерська харчосмакова фабрика» з проханням розділити вказану путівку на дві особи, тобто на нього та його дружину ОСОБА_3.

На підставі цього звернення Комісія з соціального страхування ТОВ «Кривоозерська харчосмакова фабрика» підготувала та направила лист головному лікарю ДП «Клінічного санаторію «Примор'є» №222 від 25.10.2012 року щодо розділення путівки №701219 від 28.10.2012 року на двох осіб, так як оздоровлення потребує жінка ОСОБА_4 ОСОБА_3.

Проте, оскільки, від ДП «Клінічного санаторію «Примор'є» відповідь про поділ путівки так і не надійшла до товариства до часу відправки на лікування ОСОБА_4 Комісією із соціального страхування ТОВ «Кривоозерська ХСФ» було видано путівку на одну особу, а саме ОСОБА_4 з 28.10.2012 року строком на 21 день.

Після зазначених подій про намір поділу путівки особисто ОСОБА_4 Комісію із страхування ТОВ «Кривоозерська ХСФ» не попереджав та не повідомляв.

Після приїзду з санаторію ОСОБА_4 надав Голові Комісії Іванюк Л.М. із страхування ТОВ «Кривоозерська ХСФ» зворотній талон до путівки №701219, а ТОВ «Кривоозерська ХСФ» підготовлено та відправлено відповідальному працівнику Первомайської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Звіт про путівки на санаторно-курортне лікування та путівки до дитячих закладів оздоровлення №418 за четвертий квартал 2012 року 15 січня 2013 року, що підтверджуються підписом особи, яка прийняла звіт.

Водночас, як вбачається із зворотнього талону до путівки №701219, в останньому зазначено період оздоровлення з 28.10.2012 року по 08.11.2012 року і зазначено, що по путівці також оздоровлювалась ОСОБА_3.

Пунктом 2 ч. 1 ст. 20 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" від 18.01.2001 р. №2240-III передбачено, що кошти загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, спрямовуються на фінансування санаторно-курортного лікування та оздоровлення застрахованих осіб і членів їх сімей.

Відповідно до ст.47 Закону №2240-III для забезпечення відновлення здоров'я застрахована особа та члени її сім'ї (а також особа, яка навчається у вищому навчальному закладі) мають право на отримання санаторно-курортного лікування, оздоровлення в спеціалізованих оздоровчих закладах (у тому числі дитячих) у межах асигнувань, установлених бюджетом Фонду на зазначені цілі, та в порядку і на умовах, визначених правлінням Фонду. Надання послуг застрахованим особам, пов'язаних із санаторно-курортним лікуванням, здійснюється за наявності медичних показань. Обсяг коштів для забезпечення оздоровчих заходів визначається бюджетом Фонду.

Умови отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, врегульовано Порядком №12.

Відповідно до п. 4.1. Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженим постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 25.02.2009 року №12 рішення про виділення путівки застрахованій особі приймає комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства, установи, організації із загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (далі - комісія (уповноважений) із соціального страхування), на підставі особистої заяви та довідки для одержання путівки (форма № 070/о, затверджена наказом Міністерства охорони здоров'я України від 27.12.1999року №302 "Про затвердження форм облікової статистичної документації, що використовується в поліклініках (амбулаторіях)").

Згідно положень пункту 4.2 Порядку №12 відповідно до рішення комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємство, установа, організація, яке є основним місцем роботи застрахованої особи, видає путівку до санаторію в період відпустки, а до санаторію-профілакторію - в період відпустки, без відриву від виробництва, за умови часткового фінансування санаторію-профілакторію за рахунок коштів Фонду.

Відповідно до п.п.2.,3 Інструкції щодо заповнення форми первинної облікової документації № 070/о «Довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування», затвердженої Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 14.02.2012 року №110, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за №680/20993, Форма №070/о видається особам, яким показано санаторно-курортне лікування або оздоровлення в санаторії-профілакторії, а також застрахованим особам за умови часткового фінансування санаторно-курортного лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Форма №070/о надається всіма закладами охорони здоров'я на підставі рішення санаторно-курортної відбіркової комісії або лікарсько-консультаційної комісії для одержання путівки на санаторно-курортне лікування або оздоровлення до санаторію-профілакторію.

Пунктами 4.9. та 4.11. Порядку встановлено, що комісією (уповноваженим) із соціального страхування приймається рішення про виділення путівки (путівок) згідно з медичними показаннями для спільного санаторно-курортного лікування чоловіка, дружини, які працюють на цьому підприємстві та перебувають у шлюбі, або їх дітей віком від 4 до 18 років, у тому числі для члена сім'ї (дружини або чоловіка), який працює на іншому підприємстві і є застрахованою особою, та члена сім'ї, який навчається у вищому навчальному закладі з денною формою навчання.

Путівка члену сім'ї, який працює на іншому підприємстві (навчається у вищому навчальному закладі з денною формою навчання), видається за умови надання довідки з місця його основної роботи (навчання) про те, що він не користувався цією соціальною послугою протягом календарного року.

Комісією (уповноваженим) із соціального страхування приймається рішення про поділ путівки для спільного санаторно-курортного лікування застрахованої особи та члена її сім'ї, що працює (дружини або чоловіка, які перебувають у шлюбі), у тому числі на іншому підприємстві (застрахованої особи), або її дитини віком від 4 до 18 років, застрахованої особи та члена її сім'ї, який навчається у вищому навчальному закладі з денною формою навчання, а також для двох застрахованих осіб, що працюють на одному підприємстві, за умови попереднього отримання письмового погодження адміністрації санаторно-курортного закладу і терміну лікування кожної особи не менше 12 діб.

Крім цього, у пункті 5.1. Порядку зазначено, що застрахована особа, яка отримала від страхувальника путівку, повинна повернути йому заповнений зворотний талон до путівки або довідку про факт перебування в санаторно-курортному закладі із зазначенням прізвища, імені, по батькові застрахованої особи та члена її сім'ї, строку перебування, завірені підписом керівника та скріплені печаткою цього закладу. Після отримання такого талона або довідки страхувальником у журналі обліку путівок до санаторно-курортних закладів робиться відмітка про повернення зворотного талона до путівки або довідки про факт перебування.

Як вже було зазначено вище, зі зворотнього боку путівки №701219, копія якої міститься в матеріалах справи, встановлено, що ОСОБА_4 разом з дружиною ОСОБА_3 оздоровлювався у ДП «Клінічного санаторію «Примор'є» у період з 28.10.2012 року по 08.11.2012 року.

Як встановлено з матеріалів справи та не заперечувалось в ході судового розгляду представником позивача та допитаним в якості свідка ОСОБА_4, що санаторно-курортну путівку №701219 виділену ОСОБА_4 було розподілено між ним та його дружиною без надання останньою довідки форми № 070/о, як цього вимагає п. 4.1 Порядку №12.

Крім того, під час судового розгляду також встановлено, що питання поділу виділеної ОСОБА_4 путівки №701219 у відповідності до п.4.11 Порядку №12 не розглядалося комісією із соціального страхування та відсутнє письмове погодження санаторно-курортного закладу на поділ путівки №701219. Отже, путівка №701219 була поділена ОСОБА_4 самостійно в порушення існуючого Порядку №12.

Зазначені обставини свідчать про те, що санаторно-курортна путівка №701219 видана позивачем застрахованій особі ОСОБА_4, та використана з порушенням п. 4.1, п. 4.9. та п.4.11 Порядку №12.

Згідно пункту 6.2. Порядку №12, сума витрат Фонду за путівки, що видані з порушенням цього порядку, у тому числі не використані, не приймається до заліку та відшкодовується за рахунок страхувальника.

Відповідно до ч.1 ст.30 Закону №2240-III, страхувальники та інші отримувачі страхових коштів у разі порушення порядку використання страхових коштів відшкодовують Фонду в повному обсязі неправомірно витрачену суму страхових коштів та/або вартість наданих соціальних послуг і сплачують штраф у розмірі 50 відсотків такої суми.

Виходячи з вищевикладеного, суд дійшов висновку про правомірність рішення про повернення коштів Фонду та застосування фінансових санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове соціальне страхування в зв'язку тимчасовою втратою працездатності від 29.08.2014 року №453, в частині повернення коштів Фонду та застосованих до позивача фінансових санкції на загальну суму 5796 грн., з яких: сума неправомірно витрачених коштів у розмірі 3864,00 грн., яка підлягає поверненню; штраф у розмірі 50% неправильно витрачених страхових коштів та/або вартість наданих соціальних послуг у розмірі 1932,00 грн.

Згідно з ч. 1 ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків встановлених ст. 72 цього Кодексу.

У відповідності до ч. 2 ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дій чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

В ході судового розгляду відповідач, як суб'єкт владних повноважень довів належним чином правомірність винесеного ним рішення, у зв'язку із чим у задоволенні адміністративного слід відмовити у повному обсязі.

Судові витрати розподіляються відповідно до ст.94 КАС України.

Керуючись ст. ст. 6-8, 71, 86, 158-163, 167, 186, 254 КАС України, суд, -

П О С Т А Н О В И В: У задоволенні адміністративного позову товариства з обмеженою відповідальністю "Кривоозерська харчосмакова фабрика" до виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про визнання протиправним рішення №453 від 29.08.2014 року, прийняте виконавчою дирекцією Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, про повернення коштів Фонду та застосування фінансових санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове соціальне страхування в зв'язку тимчасовою втратою працездатності від 29.08.2014 року №453, в частині повернення коштів Фонду та застосованих до позивача фінансових санкції на загальну суму 5796 грн., з яких: сума неправомірно витрачених коштів у розмірі 3864,00 грн., яка підлягає поверненню; штраф у розмірі 50% неправильно витрачених страхових коштів та/або вартість наданих соціальних послуг у розмірі 1932,00 грн. відмовити. Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю "Кривоозерська харчосмакова фабрика" (код ЄДРПОУ 05467783) на користь Державного бюджету України судовий збір у розмірі 1571,22 грн. (одна тисяча п'ятсот сімдесят одна гривня двадцять дві копійки) на рахунок: отримувач коштів - УДКСУ у м. Миколаєві (місто 22030001), код отримувача - 37992781, банк отримувача - ГУ ДКСУ у Миколаївській області, МФО 826013, рах№31217206784002, код класифікації доходів бюджету - 22030001. Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі до Одеського апеляційного адміністративного суду через Миколаївський окружний адміністративний суд апеляційної скарги протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги на постанову суду одночасно надсилається особою, яка її подає, до Одеського апеляційного адміністративного суду. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого ст.186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.

Суддя Г.В. Лебедєва

СудМиколаївський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення25.08.2015
Оприлюднено18.12.2015
Номер документу54330981
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —814/3920/14

Ухвала від 22.03.2016

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Ступакова І.Г.

Постанова від 25.08.2015

Адміністративне

Миколаївський окружний адміністративний суд

Лебедєва Г. В.

Ухвала від 01.07.2015

Адміністративне

Миколаївський окружний адміністративний суд

Лебедєва Г. В.

Ухвала від 28.05.2015

Адміністративне

Миколаївський окружний адміністративний суд

Лебедєва Г. В.

Ухвала від 28.04.2015

Адміністративне

Миколаївський окружний адміністративний суд

Лебедєва Г. В.

Ухвала від 31.03.2015

Адміністративне

Миколаївський окружний адміністративний суд

Лебедєва Г. В.

Ухвала від 06.03.2015

Адміністративне

Миколаївський окружний адміністративний суд

Лебедєва Г. В.

Ухвала від 12.02.2015

Адміністративне

Миколаївський окружний адміністративний суд

Лебедєва Г. В.

Ухвала від 21.01.2015

Адміністративне

Миколаївський окружний адміністративний суд

Лебедєва Г. В.

Ухвала від 26.12.2014

Адміністративне

Миколаївський окружний адміністративний суд

Лебедєва Г. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні