Ухвала
від 15.12.2015 по справі 927/1329/14
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Господарський суд Чернігівської області

Пр-т. Миру, 20, м. Чернігів, 14000 , тел. 676-311, факс 77-44-62, e-mail: inbox@cn.arbitr.gov.ua

===================================================================================================================================================================

УХВАЛА

"15" грудня 2015 р. Справа № 927/1329/14

Господарський суд Чернігівської області у складі судді Блохiної Ж.В., розглянувши матеріали скарги від 16.10.2015 Товариства з обмеженою відповідальністю «Ендомедіум-Україна» (пров. Ладозький, 6, м.Харків, 61050) на дії відділу Державної виконавчої служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції (пл. Заньковецької, 4, м. Ніжин, Чернігівська область, 16600) при виконанні рішення господарського суду Чернігівської області

у справі №927/1329/14 за позовом:

Товариства з обмеженою відповідальністю «Ендомедіум-Україна»

пров. Ладозький, 6, м.Харків, 61050,

до відповідача: фізичної особи-підприємця ОСОБА_1,

АДРЕСА_1, 16600,

фактична адреса: АДРЕСА_2

про стягнення 314924,23грн.,

Представники сторін:

від позивача (стягувача): не з'явився,

від відповідача (боржника): не з'явився,

від відділу ДВС: ОСОБА_2, довіреність №02-39 від 16.11.2015,

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ендомедіум-Україна» подало скаргу на дії відділу Державної виконавчої служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції, в якій просить:

- визнати неправомірною бездіяльність старшого державного виконавця відділу Державної виконавчої служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції ОСОБА_2, при виконанні наказу Господарського суду Чернігівської області по справі №927/1329/14, виданого 31.10.2014, що полягає у не вчиненні дій, передбачених Законом України В«Про виконавче провадженняВ» , щодо забезпечення своєчасної реалізації арештованого майна;

- визнати неправомірною бездіяльність начальника відділу Державної виконавчої служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції ОСОБА_3, яка полягає у відсутності належного контролю за здійсненням виконання рішень державним виконавцем, при виконанні наказу Господарського суду Чернігівської області по справі №927/1329/14, виданого 31.10.2014, щодо забезпечення своєчасної реалізації арештованого майна;

- зобов'язати старшого державного виконавця відділу Державної виконавчої служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції ОСОБА_2 негайно вчинити дії, необхідні для реалізації та реалізувати арештоване рухоме майно, власником якого є ОСОБА_1;

- зобов'язати начальника відділу Державної виконавчої служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції ОСОБА_3, негайно забезпечити правильність та повноту підготовки державним виконавцем документів, для подальшої реалізації арештованого рухомого майна, власником якого є ОСОБА_1

Представник позивача (стягувача) в судове засідання не з"явився. Позивач (стягувач) заяв та клопотань не надіслав. Копія ухвали, направлена на адресу позивача (стягувача), повернулася до суду з довідкою Укрпошти, в якій зазначена причина повернення: «за закінченянм терміну зберігання».

Відповідач (боржник) в судове засідання не з"явився, заяв та клопотань не надіслав. Копія ухвали, направлена на адресу відповідача (боржника), повернулася до суду з довідкою Укрпошти, в якій зазначена причина повернення: «за закінченянм терміну зберігання».

Суд, дослідивши додані до пояснень відділу Державної виконавчої служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції документи, встановив що відповідач (боржник) звертався до начальника ВДВС Ніжинського МРУЮ ОСОБА_4 з заявою від 14.12.2015 року, якою повідомив останнього про фактичну адресу проживання ІНФОРМАЦІЯ_1, та до головного державного виконавця ВДВС Ніжинського МРУЮ ОСОБА_2 з поясненнями від 14.12.2015, в яких також повідомив останнього про фактичну адресу проживання ІНФОРМАЦІЯ_1.

Відповідно до ч.1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні.

Враховуючи, що відповідач (боржник) фактично проживає за іншою адресою, ніж та, яка зазначена у скарзі та для надання можливості відповідачу (боржнику) скористатися правами, передбаченими ст. 22 Господарського процесуального кодексу України, суд відкладає розгляд справи.

Керуючись ч. 1 ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

У Х В А Л И В:

1. Відкласти розгляд справи на 23 грудня 2015р. о 10:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 20, зал судового засідання № 2.

2. Присутність представника відділу Державної виконавчої служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції в судовому засіданні обов'язкова.

3. Боржнику - ФОП ОСОБА_1 надати: письмові пояснення по суті скарги.

4. Направити копію даної ухвали за фактичною адресою проживання відповідача (боржника): АДРЕСА_3, 14000

5. При явці в судове засідання представникам сторін мати належним чином оформлену довіреність та документ, що посвідчує особу (паспорт).

Суддя Ж.В. Блохіна

СудГосподарський суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення15.12.2015
Оприлюднено22.12.2015
Номер документу54355081
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —927/1329/14

Ухвала від 23.12.2015

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Блохiна Ж.В.

Ухвала від 15.12.2015

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Блохiна Ж.В.

Ухвала від 30.11.2015

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Блохiна Ж.В.

Ухвала від 17.11.2015

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Блохiна Ж.В.

Ухвала від 29.10.2015

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Блохiна Ж.В.

Ухвала від 10.09.2014

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Цимбал-Нарожна М.П.

Ухвала від 24.09.2014

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Цимбал-Нарожна М.П.

Ухвала від 08.10.2014

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Цимбал-Нарожна М.П.

Рішення від 20.10.2014

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Цимбал-Нарожна М.П.

Ухвала від 26.08.2014

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Цимбал-Нарожна М.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні